Itālijas futbola čempionātā “Udinese” kompensācijas laikā izrauj uzvaru pār “Verona”

“Udinese” pirmdien Itālijas futbola čempionātā astotās kārtas pēdējā spēlē izbraukumā ar 2:1 uzvarēja “Verona” komandu.

4. oktobrī 8:45

Uzvaras vārtus komensācijas laika trešajā minūtē pēc brīvsitiena izspēles ar galvu guva slovēnis Jaka Bijols.

23.minūtē 20 gadus vecais “Verona” skotu aizsargs Džošs Doigs ar precīzu sitienu gar tālo vārtu stabu izvirzīja mākjniekus vadībā.

70.minūtē bumba soda laukumā nonāca pie uz maiņu nākušā portugāļa Beto, kurš panāca neizšķirtu 1:1.

Uzvara “Udinese” ļāva ar 19 punktiem pakāpties uz Sērijas A tabulas trešo vietu. Ar 20 punktiem pirmās divas vietas ieņem “Napoli” un “Atalanta”, savukārt 17 punkti ir “Lazio” un “Milan”.