Grīzmans gūst divus vārtus un ieved Franciju EČ ceturtdaļfinālā

Antuānam Grīzmanam gūstot divus vārtus trīs minūšu laikā, svētdien Eiropas futbola čempionāta astotdaļfināla cīņā vietējā Francijas izlase ar rezultātu 2:1 (0:1) pārspēja Īriju.

2016. gada 26. jūnijā 17:48

Rezultātu jau otrajā minūtē, realizējot 11 metru soda sitienu atklāja Roberts Breidijs, bet otrajā puslaikā Grīzmans izglāba Franciju, gūstot mājiniekiem divus vārtus. Līdz ar to Francija sasniegusi turnīra ceturtdaļfinālu, kurā sacentīsies ar Anglijas un Islandes spēles uzvarētāju.

Maču Francija iesāka ļoti neveiksmīgi un jau pirmajā minūtē Pols Pogbā soda laukumā nogāza Šeinu Longu, bet sekojošo 11 metru soda sitienu Breidijs realizēja, vispirms raidot pret vārtu stabu. Pēc šāda notikumu pavērsiena Francija momentāni metās atspēlēties. Kaut čempionāta saimnieki bumbu kontrolēja daudz vairāk, dažbrīd bīstami uzbruka arī īri, turklāt puslaika vidū Francijas spiediens apstājās.