tv3.lv

FIFA prezidents Infantīno: Vispirms veselība, tad pārējais. Futbolu spēlēsim, kad varēsim to spēlēt

Starptautiskās futbola asociāciju federācijas (FIFA) prezidents Džanni Infantīno koronavīrusa pandēmijas ietekmē pirmdien izteicās par labu futbola notikumu kalendāram ar mazāk, taču interesantākiem notikumiem.

2020. gada 24. martā 10:38

Itāļu izcelsmes šveicietis Infantīno pirmdien mudināja futbola federācijas un līgas ievērot valdību un Pasaules Veselības organizācijas ieteikumus, saucot par varoņiem ārstus un medmāsas, kas riskē ar savu dzīvību, ārstējot inficētus cilvēkus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Vispirms veselība, tad pārējais,” Infantīno, kuram pirmdien apritēja 50 gadi, teica Itālijas dienas laikrakstam “La Gazzetta dello Sport”. “Un pārējiem, tai skaitā ierēdņiem, jācer uz labāko un jāgatavojas sliktākajam. Bez panikas. Mēs spēlēsim atkal, kad mēs to varēsim darīt, neapdraudot neviena veselību.”

Infantīno sarunā ar laikrakstu pieminēja arī nepieciešamību harmonizēt starptautisko un vietējo spēļu  kalendāru. Tāpat viņš pieminēja futbolistu līgumus, kas jāapspriež, jo līgu sezonas, domājams, vilksies ilgāk par tām pašlaik atvēlētajiem rāmjiem.

FIFA vadītājs dalījās ar pārdomām arī par koronavīrusa krīzes iespējamo ilgtermiņa ietekmi.

“Mēs, iespējams, varētu reformēt futbolu, sperot soli atpakaļ – ar dažādiem formātiem un mazāku skaitu pasākumu, taču interesantākiem. Tā nav zinātniskā fantastika,” viņš teica, aicinot diskutēt par to tagad.

Infantīno ieņem FIFA prezidenta amatu kopš 2016. gadā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm