tv3.lv

Darbs var atsākties! Uzņēmumu reģistrs apstiprina paraksta tiesības LFF ģenerālsekretāram Pukinskim

Latvijas Republikas (LR) Uzņēmumu reģistrs (UR) trešdien apstiprināja Edgaru Pukinski kā Latvijas Futbola federāciju (LFF) pārstāvēt tiesīgu personu ar paraksta tiesībām, vēsta LFF.

2019. gada 31. oktobrī 12:42

Šāds lēmums pieņemts, balstoties uz LFF valdes 22. oktobra lēmumu apstiprināt ģenerālsekretāra amatā Pukinski.

Jau vēstīts, ka kopš 17. oktobra LFF bija bez paraksttiesīgas personas, jo LFF Ārkārtas kongresā biedri lēma par organizācijas līdzšinējā prezidenta Kaspara Gorkša atstādināšanu no amata. Savukārt kopš šī gada 17. jūlija LFF bija arī bez ģenerālsekretāra.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Situācijas risināšanai bija nepieciešams tikt pie pilntiesīga ģenerālsekretāra. Tas notika 22. oktobrī LFF valdes ārkārtas sēdē, kad ar vienbalsīgu lēmumu nolemts amatā iecelt Pukinski, kurš šajā amatā organizācijā strādāja no 2018. gada aprīļa līdz šī gada 17. jūlijam. Pagājušajā nedēļā tika sagatavoti nepieciešamie dokumenti iesniegšanai LR UR, un 30. oktobrī saņemts apstiprinājums.

Nākamā gada aprīlī plānotas LFF prezidenta vēlēšanas. Līdz tam laikam Pukinskis noteicis vairākas LFF prioritāros darbus, kuros ietilpst atjaunot pilnvērtīgu finanšu nodaļas darbu un procesus, uzsākt 2020. gada budžeta izveidi, turpināt sadarboties ar Valsts ieņēmumu dienestu aktuālo jautājumu risināšanā, stiprināt LFF kā komandas darbu (pilnveidot procesus, kritiski izvērtēt paradumus), apstiprināt statūtus un organizēt ārkārtas kongresu šim mērķim, organizēt valdes un prezidenta vēlēšanu procesu, atjaunot uzticību stratēģisko partneru acīs – Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA), Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA), Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) u.c., kā arī nodrošināt stabilitāti LFF iekšienē un sadarbībā ar partneriem.

Jau ziņots, ka pirms divām nedēļām LFF ārkārtas kongresā biedri nolēma atstādināt no amata organizācijas prezidentu Gorkšu. Par Gorkša atstādināšanu balsoja 67 biedri, pret bija 60, bet atturējās divi.

Lai atstādinātu Gorkšu, bija nepieciešams 50%+1 balss. Balsojumam tika reģistrēti 129 biļeteni, tāpēc atstādināšanai bija nepieciešamas vismaz 65 balsis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm