“Chelsea” turpina zaudēt punktus Anglijas premjerlīgā un attālināties no līderes

Neizšķirti 1:1 pret Braitonas “Albion” otrdien Anglijas premjerlīgas futbola čempionātā cīnījās Londonas “Chelsea”, kas no līderiem Mančestras “City” kopvērtējumā atpaliek jau par 12 punktiem.

19. janvārī 12:01

Iepriekšējās sezonas UEFA čempionu līgas uzvarētāji “Chelsea” viesos spēja izvirzīties vadībā mača 28.minūtē pēc marokāņa Hakima Ziješa precīzā sitiena, tomēr mājinieki spēja rezultātu izlīdzināt, kad 60.minūtē precīzs bija Ādams Vebsters.

“Chelesa” pēc 23 spēlēm ar 44 punktiem saglabā trešo pozīciju, krietni sabojājot savas izredzes uz titulu. Līderi Mančestras “City” ir tikuši pie 56 punktiem, bet aizvadījuši par vienu spēli mazāk.

Kopš decembra sākuma “Chelsea” jau aizvadījuši 15 spēles visos turnīros kopumā, bet pēdējās septiņās premjerlīgas spēlēs londonieši izcīnījuši tikai vienu uzvaru.

“Var redzēt, ka esam mentāli un fiziski noguruši,” pēc mača sūrojās “Chelsea” galvenais treneris Tomass Tuhels. “Puišiem nepieciešama atpūta. Citu risinājumu nav.”

“Albion”, kas pēdējās 16 premjerlīgas spēlēs ir izcīnījuši tikai divas uzvaras ar 29 punktiem 21 spēlē ieņem devīto vietu kopvērtējumā.