“Chelsea” grandu duelī mača pēdējā uzbrukumā izrauj neizšķirtu pret Mančestras “United”

Anglijas Premjerlīgas devītās kārtas centrālajā spēlē sestdien Londonas “Chelsea” mača izskaņā izrāva neizšķirtu pret Mančestras “United” – 2:2.

2018. gada 20. oktobrī 16:30

Pirmais puslaiks aizgāja mājinieku “Chelsea” zīmē – komanda daudz pieturēja bumba un veidoja regulārus pozicionālus uzbrukumus. Mača rezultāts tika atklāts 20.minūtē, kad pēc stūra sitiena izspēles neviena nepiesegts precīzi ar galvu sita londoniešu centra aizsargs Antonio Rīdigers.

Otrā puslaika sākumā “United” izlīdzināja rezultātu. Pēc vētraina Mančestras uzbrukuma bumba pēc vairākiem rikošetiem nonāca pie Entonija Marsiāla, kuram atlika raidīt to pustukšos vārtos. 71.minūtē viesu vārtsargs Dāvids de Hea glāba “United” pēc teicama Ngolo Kantē tālsitiena, bet divas minūtes vēlāk Marsiāls izvirzīja viesus vadībā pēc lieliska komandas pretuzbrukuma.

Ar to viss nebeidzās – 96.minūrē uz maiņu nākušais Ross Bārklijs pirmais tika pie bumbas un raidīja to pustukšos vārtos.