Brazīlija ar otro sastāvu zaudē Kamerūnai, tomēr saglabā pirmo vietu grupā

Brazīlija, spēlējot ar otro sastāvu, piektdien FIFA Pasaules kausa izcīņas G grupas trešās kārtas mačā ar ar 0:1 zaudēja Kamerūnai, tomēr saglabāja pirmo vietu grupā.

2022. gada 3. decembrī 6:42

Pirms šī mača Brazīlijas izlases galvenais treneris Tite bija veicis pat deviņas izmaiņas pamatstāstāvā. Joprojām Brazīlijai nevar palīdzēt pirmajā mačā traumu guvušais uzbrucējs Neimars.

Brazīlijai bija pārsvars bumbas kontrolē un arī sitienos pa vārtiem, taču pārspēt Kamerūnu viņiem neizdevās. Otrā puslaika kompensācijas laika trešajā minūtē pēc Žeroma Ngoma centrējuma precīzi ar galvu sita Vensāns Abubakars, izraudams kamerūniešiem uzvaru.

Abubakaram krekla novilkšana maksāja otro dzeltenu un attiecīgi arī sarkano kartīti.

G apakšgrupā pēc trīs spēlēm pa sešiem punktiem ir Brazīlijai un Šveicei, četrus punktus guva Kamerūna, bet viens punkts bija Serbijai. Brazīlijai labāka gūto un zaudēto vārtu starpība deva pirmo vietu apakšgrupā.