Beļģu “zelta paaudze” notur minimālu uzvaru pār Brazīliju un aizsūta galvenos favorītus mājās

Pasaules kausa izcīņās pusfinālā piektdien vakarā iekļuva Beļģijas izlase, kas ar 2:1 uzvarēja turnīra galvenos favorītus Brazīliju.

2018. gada 6. jūlijā 22:57

Beļģijai izdevās veiksmīgs spēles sākums, jo jau 14.minūtē komanda izvirzījās vadībā. Pēc stūra sitiena bumba atrada ceļa vārtos no Brazīlijas spēlētāja Fernandinju, kurš neveiksmīgi to raidīja savu vārtu tīklā.

Spēles 31.minūtē Beļģija rezultātu dubultoja, kad Kevins de Bruine ātrā pretuzbrukumā pārspēja pretinieku vārtsargu no distances.

Turpinājumā Beļģija sāka spēlēt no aizsardzības, Brazīlijai pārņemot teritoriālo pārsvaru. 76.minūtē Brazīlija beidzot guva vārtus, kad ar galvu precīzi no vārtu priekšas sita uz maiņu nākušias Renatu Augustu. Pēdējās minūtēs Brazīlija izšķērdēja vairākas teicamas iespējas, kā arī teicami vārtos darbojās beļģu vārtsargs Tibo Kurtuā.

Pusfinālā Beļģija spēkosies ar Franciju, kas ar 2:0 ceturtdaļfinālā uzvarēja Urugvaju.