“Auda” izbraukumā pieveic “Daugavpili”, “Metta” spēlē neizšķirti ar “Super Nova”

“Auda” sestdien “Optibet” Latvijas futbola Virslīgas izbraukuma mačā ar 2:1 pieveica “Daugavpili” un “Metta” savā laukumā spēlēja neizšķirti 1:1 ar “Super Nova”.

29. maijā 7:23

“Auda” un “Daugavpils” spēlē vārtus 22.minūtē viesu labā guva Božo Mikuličs – 1:0.

51.minūtē rezultāta starpību dubultoja Tomislavs Štrkaljs – 2:0.

Mača kompensācijas laika trešajā minūtē vienus vārtus atguva Vahtangs Bezarašvili – 1:2.

Abas komandas šosezon vēl nebija tikušās.

“Metta” laukuma saimnieku lomā spēlēja neizšķirti ar Salaspils “Super Nova” vienību – 1:1 (1:1).

34.minūtē viesus vadībā izvirzīja Jevgenijs Miņins, bet četras minūtes vēlāk izlīdzinājumu panāca Junusa Muritala – 1:1.

Pirmajā savstarpējā spēlē šosezon pie panākuma tika “Metta”, uzvarot ar 1:0.

Svētdien, noslēdzot 16.spēļu kārtu, tiksies Jūrmalas “Spartaks” un “Tukums 2000″/”Telms”.

16.kārtas pirmajā spēlē “Riga” savā laukumā ar 2:0 pārspēja čempioni RFS, pārtraucot pretinieku astoņu uzvaru sēriju.

Turnīra tabulas galvgalī ar 41 punktu 16 mačos ir “Valmiera”, bet 38 punkti ir RFS. 35 punktus 16 dueļos sakrājusi “Liepāja”, bet aiz pirmā trijnieka ir “Riga” ar 34 punktiem. Piektajā vietā ar 21 punktu 15 cīņās ir “Auda”, bet aiz tās ar 15 punktiem ierindojas “Daugavpils”. 13 punkti 16 cīņās ir “Metta”, astoņus punktus 14 cīņās sakrājis “Spartaks” un “Tukums 2000″/”Telms”, kamēr pieci punkti 16 mačos ir “Super Nova” vienībai.