ASV izlases futboliste Morgana vārtus pret Angliju PK pusfinālā svin ar “tējas dzeršanu”

Vakar Francijā aizvadīta pirmā pusfināla cīņa Pasaules kausā futbolā sievietēm, kurā notikumiem bagātā spēlē ASV ar 2:1 pārspēja Angliju.

2019. gada 3. jūlijā 16:40

Visi trīs vārti mačā tika gūti 31 minūtē, pēdējie no tiem ASV izlases spēlētājas Aleksas Morganas kontā, kura svinēja savu 30 gadu dzimšanas dienu.

Vārtu guvumu futboliste izlēma nosvinēt nedaudz izaicinoši, imitējot tējas dzeršanu. Futbolistei tas bija sestais precīzais sitiens turnīrā, kas ļauj dalīt rezultatīvākās spēlētājas godu ar Anglijas pārstāvi Elenu Vaitu.

Lai gan otrajā puslaikā vārti netika gūti, skandalozi brīži tajā netrūka. Otrā puslaika vidū bumbu vārtos raidīja angliete Vaita, tomēr pēc video atkārtojuma noskatīšanās to anulēja, jo tika fiksēta aizmugure.

79.minūtē mača tiesnese Anglijai pēc video atkārtojuma noskatīšanās piešķīra pretrunīgu 11 metru soda sitienu, taču tas netika realizēts, ASV vārtsardzei Alisai Nēherei veiksmīgi atvairot Stefānijas Hotones sitienu.

Finālā ASV tiksies ar Nīderlandes un Zviedrijas spēles uzvarētājām, kura tiks aizvadīta šovakar.