“AS Roma” negaidīti paklūp Norvēģijā UEFA Konferences līgas 1/4 finālā pirmajā mačā

Norvēģijas futbola klubs “Bodo”/”Glimt” ceturtdien UEFA Konferences līgas ceturtdaļfināla pirmajā mačā mājās ar 2:1 pārspēja Itālijas vienību “AS Roma”.

8. aprīlī 10:54

Šīs abas komandas tikās arī apakšgrupā, kur “Bodo”/”Glimt” mājās bez variantiem ar 6:1 sagrāva Itālijas vienību un viesos cīnījās neizšķirti 2:2.

Ceturtdaļfinālā gan pirmie vadībā izvirzījās Romas futbolisti, kad divas minūtes pirms pirmā puslaika beigām romiešus vadībā izvirzīja Lorenso Pelegrīnī, kurš bija precīzs no vārtu laukuma stūra.

Otrā puslaika 56.minūtē pēc Ulrika Saltnesa sitiena Riu Patrīsiu neveikli ķēra bumbu, tai nonākot vārtos – 1:1.

Uzvaru “Bodo”/”Glimt” komandai pamatlaika priekšpēdējā minūtē izāva Hugo Vetlesens, kurš pēc soda sitiena ar galvu raidīja bumbu vārtu virzienā, tai rikošetā nonākot tīklā.

Šī pāra uzvarētāja pusfinālā tiksies ar Lesteras “City” vai Eindhovas PSV dueļa veiksminieku. Šīs komandas ceturtdien Lesterā spēlēja bezvārtu neizšķirti 0:0.

Tikmēr Marseļas “Olympique” mājās ar 2:1 uzvarēja Saloniku PAOK.

Spēles 13.minūtē Žersons uz soda laukuma robežas saņēma Dimitrija Pajē piespēli un pārcēla bumbu pāri pretinieku vārtsargam. Pirmā puslaika beigās Pajē ar tālsitienu trieca bumbu mērķī un panāca 2:0, bet otrā puslaika trešajā minūtē Omārs El-Kaduri vienus vārtus atguva.

Vēl Roterdamas “Feyenoord” mājās spēlēja neizšķirti 3:3 ar Prāgas “Slavia”.

Otrā puslaika kompensācijas laika piektajā minūtē 3:3 Prāgas komandai izrāva Ibrahims Traore, kurš bumbu vārtos raidīja ar papēdi. Pirms tam viesiem vārtus guva Pīters Olajinka un Jira Sors, bet laukuma saimniekiem atzīmējās Luiss Sinistera, Markoss Senesi un Orkuns Kekči.

Atbildes spēles notiks nākamajā nedēļā, bet pusfināla mači – 28.aprīlī un 5.maijā.