Anglijas un Beļģijas futbolisti cīnās par Pasaules kausa bronzu

Šodien Sanktpēterburgā Anglijas un Beļģijas duelī tiek noskaidrota šī gada Pasaules kausa finālturnīra bronzas medaļniece.

2018. gada 14. jūlijā 11:00

Pasaules kausa ieguvēja tiks noskaidrota svētdien Francijas un Horvātijas duelī.

Abas komandas turnīru iesāka ar divām uzvarām – Anglija ar 2:1 pārspēja Tunisiju un ar 6:1 sagrāva Panamu, kamēr Beļģija ar 3:0 apspēlēja Japānu un vēlāk ar 5:2 guva virsroku pār Tunisiju. Cīņā par uzvaru G apakšgrupā Beļģija ar 1:0 pārspēja Angliju, abām komandām spēlējot ar otro sastāvu.

Turpinājumā astotdaļfinālā beļģi izrāva uzvaru 3:2 pār Japānu, ceturtdaļfinālā ar 2:1 tika pieveikta Brazīlija, bet pusfinālā nācās ar 0:1 atzīt Francijas pārākumu.

Tikmēr Anglija astotdaļfinālā pēcspēles sitienos pārspēja Kolumbiju, mačā uzvarot ar 2:1, ceturtdaļfinālā ar 2:0 pieveica Zviedriju, bet pusfinālā pagarinājumā nācās piekāpties Horvātijai, spēli zaudējot ar 1:2.

Ar sešiem precīziem sitieniem angļu uzbrukuma līderis Herijs Keins ir finālturnīra rezultatīvākais spēlētājs, bet viņam ar četriem gūtiem vārtiem seko beļģis Romelu Lukaku, kā arī portugāļu zvaigzne Krištianu Ronaldu un krievs Deniss Čeriševs, kuriem abiem turnīrs ir jau beidzies.

Rezultatīva spēle tiek gaidīta arī šajā bronzas mačā, jo pēdējos četros finālturnīros cīņā par trešo vietu viena izlase allaž guvusi vismaz trīs vārtus.