Anglijas futbola izlase trešo reizi vēsturē iekļūst Pasaules kausa pusfinālā

Pasaules kausa izcīņas pusfinālā sestdien trešo reizi vēsturē iekļuva Anglijas futbola izlase, kas ceturtdaļfinālā ar 2:0 pārspēja Zviedriju.

2018. gada 7. jūlijā 18:54

Mača rezultāts tika atklāts 30.minūtē, kad pēc stūra sitiena izspēles teicami ar galvu sita angļu centra aizsargs Harijs Magvairs, savukārt 59.minūtē Dele Alli – arī sitot precīzi ar galvu – rezultātu dubultoja.

Turpinājumā teicami Anglijas izlases vārtos darbojās Džordans Pikfords, vairākkārt glābjot valstsvienību no vārtu zaudējuma.

Iepriekš Anglijai izdevās sasniegt pusfināla stadiju 1966. gadā, kad turnīra turpinājumā angļi izcīnīja līdz šim vienīgo trofeju, kā arī 1990. gadā, kad turnīrs tika noslēgts ceturtajā vietā.

Pusfinālā Anglija spēkosies ar Krievijas un Horvātijas pāra uzvarētāju. Kā vēstīts, otrā pusfināla pārī savā starpā tiksies Beļģijas un Francijas izlases, kuras ceturtdaļfinālos pārspēja attiecīgi Brazīliju un Urugvaju.