Āfrikas Nāciju kausā futbolā uzvaras izcīna Gvineja, Maroka un Gabona

Āfrikas Nāciju kausā futbolā Kamerūnā ar vienādu rezultātu 1:0 Gvineja pirmdien uzvarēja Malāviju, Maroka pārspēja Ganu un Gabona pieveica Komoras.

11. janvārī 7:16

Gvinejas un Malāvijas spēlē vienīgie vārti tika gūti spēles 36.minūtē, kad pēc Izsjaša Sija pēc Žozē Kantē piespēles pārspēja pretinieku vārtsargu no tuvas distances.

Ar vieniem vārtiem uzvarētāja noskaidrošanai pietika arī C apakšgrupā, kur Maroka pārspēja Ganu.

Marokāņiem uzvaru nodrošināja Sofiāns Bufāls, kurš septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām pēc pretinieku aizsargu kļūdas saņēma bumbu pie vārtsarga laukuma robežas un trieca to mērķī.

Gabonas un Komoru mačā uzvaras vārtus 16.minūtē guva Ārons Boupendza.

Arī turnīra pirmā spēlē beidzās ar rezultātu 1:0, “Liverpool” zvaigznei Sadio Manē kompensācijas laikā no 11 metru atzīmes nodrošinot Senegālas uzvaru pār Zimbabvi.

2019.gada Ēģiptē notikušajā finālturnīrā uzvarēja Alžīrija, kas titula mačā ar 1:0 pārspēja Senegālu.