Septiņgadīgs zēns, kurš palīdzēja nabadzīgajiem, saņēma “Liverpool” futbolista parakstītu kreklu

Visa Lielbritānija ir sajūsmā par 7 gadus veco futbola kluba “Liverpool” līdzjutēju Alfi Redfordu. Braucot uz UEFA Čempionu līgas spēli pret Portugāles “Porto”, tēvs atklāja mazajam Alfi, ka eksistē pārtikas bankas, kas vāc ēdienu maznodrošinātām ģimenēm, un zēns nolēma palīdzēt. Tēvs un dēls tuvākajā lielveikalā iegādājās ēdienu – mazais līdzjutējs iztērēja tam visu savu kabatas naudu.   

2018. gada 9. martā 18:13

“Mans draugs palīdz pārtikas bankām, tāpēc es paskaidroju Alfi, ka dažiem viņa vecuma bērniem regulāri pietrūkst ēdiena, un tas notiek mūsu pilsētā. Alfi izteica vēlmi palīdzēt un izvēlējās dažus produktus, kas, pēc viņa domām, garšos bērniem,” atklāja zēna tēvs Toms.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šorīt BBC ēterā viņš paskaidroja, ka katru nedēļu izsniedz dēlam 5 mārciņas un papildu 10 mārciņas –  izklaidēm, piemēram, futbola spēļu apmeklēšanai.

Autors: instagram.com/tomradford0

Iepirkuma maisu ar ēdienu abi Redfordi nodeva “Fans Supporting Foodbanks” brīvprātīgajiem, kuri pirms spēlēm dežurē pie “Liverpool” un “Everton” stadioniem. Vēlāk brīvprātīgo organizācija nosauca Alfi par mēneša līdzjutēju.

Autors: instagram.com/tomradford0

Par šo gadījumu uzzināja “Liverpool” kreisas malās aizsargs Endrū Robertsons, kurš tikai pagājušajā vasarā tika iegādāts no “Hull City”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Novērtējot Alfi labsirdību, Robertsons uzrakstīja mazajam līdzjutējam sirsnīgu vēstuli un pievienoja tai Robertu Firminu spēles kreklu ar autogrāfu.

Foto: instagram.com/tomradford0

“Dārgais Alfi, Tev raksta Endrū Robertsons no “Liverpool”. Es pamanīju tviterī, ka Tu paveici kaut ko īpašu “Enfild” stadionā.”

“Es pats atceros, cik svarīga bērnībā ir kabatas nauda, un saprotu, cik daudz visa Tu varēji par šo naudu nopirkt. ”

“Tas ir apbrīnojami, ka Tu atteicies no tā un palīdzēji cilvēkiem, kuri piedzīvo grūtus laikus. Tas ir neticami. Šis gadījums mums visiem parāda, ka pat nelielas rūpes un domas par apkārtējiem ir ļoti svarīgas. To, ko Tu paveici, es vēl ilgi atcerēšos. ”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tu paveici kaut ko patīkamu un nedomāji par atlīdzību. Tieši tāpēc es gribu pateikties Tev. Man ir futbolista Roberto Firminu krekls, es palūdzu, lai viņš to parakstītu Tev. ”

“Teiksim atklāti: “Neviens negrib kreisā aizsarga kreklu, tāpēc nosūtu tev Bobija kreklu.” Ceru, ka Tev patiks. Es izdarīšu visu, lai komandas biedri uzzinātu, ko Tu esi paveicis. Lai Tev veicas, mazais vīrietis. Endrū.”

Saņemot vēstuli, Alfi jutās saviļņots. “Viņš no priekiem raudāja. Ceru, ka nākotnē viņš kļūs vēl dāsnāks,” ar prieku atzina zēna tēvs Toms.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm