tv3.lv

VIDEO: sensacionālā igauņu pusaudze Sildaru otro gadu pēc kārtas uzvarējusi “X Games” sacensībās

Igaunijas frīstaila slēpotāja Kellija Sildaru, kura ir vien 14 gadus veca, svētdien otro reizi pēc kārtas uzvarējusi ekstrēmo sporta veidu pasaulē ļoti prestižajās “X Games” sacensībās.

2017. gada 30. janvārī 16:31

Pērn Sildaru pēc triumfa sloupstaila frīstaila slēpošanas sacensībās kļuva par visu laiku jaunāko “X Games” čempioni, bet šogad panākumu atkārtojusi un kļuvusi par pirmo sportisti, kas pirms 15 gadu vecuma sasniegšanas tikusi pie diviem “X Games” zeltiem. Kaut otrajā braucienā Sildaru nopelnīja par punktu mazāk nekā pirmajā, viņa pauda, ka labāks bijis tieši otrais mēģinājums. Tomēr sportiste atzīst, ka vēlējusies startēt labāk.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Video

https://www.youtube.com/watch?v=v4siPHq_elE

Zīmīgi, ka dubultuzvaru izcīnīja divas sacensību jaunākās sportistes, jo sudrabu ieguva 15 gadus vecā francūziete Tesa Ledo. Tikmēr Sildaru kontā tagad ir jau trīs “X Games” godalgas, jo sestdien viņa guva sudrabu “Big Air” disciplīnā uz slēpēm.

Video

https://www.youtube.com/watch?v=so9gQfoGp4A

“Viņa nāk no Baltijas jūras ostas pilsētas Tallinas un ir kļuvusi par leģendu Igaunijā. Arī Igaunijas mediji bija ieradušies Aspenā, sekojot viņai,” raksta izdevums “The Denver Post”.

Sildaru decembrī tika nosaukta par 2016. gada Igaunijas labāko jauno sportisti.

Kā zināms, slopstaila disciplīnas frīstaila slēpošanā un arī snovbordā kopš 2014.gada iekļautas arī olimpisko spēļu programmā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm