tv3.lv

Vanesa Belova: Nike+Training Club izaicinājums ir jauna iespēja pašai sev paveikt ko jaunu

Vanesa Belova ir 16 gadus jauna, aktīva dzīvesveida piekritēja, kura profesionāli trenējas fitnesa sporta veidā. Šo gadu Vanesa iesāka kā vēstnese aizraujošā Nike + Training Club izaicinājumā. NTC treniņu mērķis ir trīs nedēļas apmeklēt nodarbības, kur pēc profesionālu treneru sagatavota treniņplāna tiek pildīti vingrinājumi, gatavojoties pasākumam NTC Day, kas risināsies 11. februārī “Arēna Rīga”!

2017. gada 30. janvārī 11:06

Vanesa ir trīskārtēja IFBB Pasaules čempione fitnesā jauniešu kategorijā, 2015.gada Arnold Classic turnīra vicečempione, 2016. gada Arnold Classic turnīra bronzas medaļas ieguvēja un 2015. gada titula Ms.Olympia Amateur Europe ieguvēja. Portāls Skaties.lv aprunājās ar talantīgo sportisti un noskaidroja viņas iespaidus par Nike + Training Club nodarbībām!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kāpēc nolēmi piedalīties NTC izaicinājumam?

Dzīvē, ikdienas rutīnā vienmēr gribas papildus savām tadicionālām nodarbībām, pamēģināt ko jaunu, sev neierastu, ko savādāku un grūtāku. Esmu sportiste un uzskatu sevi par stipru sportisti, ar labām fiziskām spējām un izturību, jo trenējos regulāri un attīstu sevi dažādos virzienos – trenējos spēka zālē, daudz skrienu, trenējos vingrošanā, kā arī apgūstu fitnesa elementus, kur ir vajadzīgs spēks, lokanība un artistisms.

Vienmēr ir nepieciešams izaicinājums, un manā gadījumā  NTC izaicinājums ir jauna iespēja pašai sev paveikt ko jaunu un pierādīt, ka mans ķermenis un es varu būt daudzpusīga. Izdevība būt līdzās tik daudziem sportiski aktīviem cilvēkiem un treniņu biedriem ir viena no labākajām motivācijām, lai attīstītos, kā arī iedvesmot pārējos cilvēkus sākt sportot, uzstādīt sev mērķus,  izmēģināt ko jaunu  un ar savu piemēru aicināt pārējos būt aktīviem!

 

Ko tu sagaidi no Nike+ Training Club nodarbībām?

Pirmām kārtām, vēlos būt jaunā vidē, vēlos strādāt grupā ar treneri priekšgalā, ka arī pati gribu parādīt, ka varu būt līdere. Domāju, ka treniņos tiks doti daudz un dažādi fiziskās slodzes uzdevumi, kardio un spēka vingrinājumi, kā arī tiks trenēta izturība un tie muskuļi, kurus es ikdienā tik daudz nenodarbinu. Esmu pārliecināta, ka NTC  treniņos pavadītais laiks būs liels ieguvums man gan fiziskā ziņā, gan saskarsmes procesā ar jauniem, interesantiem un profesionāliem cilvēkiem. Ceru, ka NTC treniņos es attīstīšu sevī  jaunas īpašības, vairāk disciplinēšu sevi , kas man palīdzēs sasniegt labākus rezultātus savā sporta veidā.

Pastāsti kā Tev veicās NTC pirmajā izaicinājuma nedēļā?

Pirmā nedēļa man pagāja aktīvi un ar daudz jauniem atklājumiem. Visi četri treniņi bija savādāki, bija interesanti vērot katra trenera pieeju un prezentāciju. Pēc pirmās dienas protams sāpēja visas maliņas (kas bija gaidāms), bet ar katru reizi organisms sāka jau pierast un būt pateicīgs man. Papildus motivāciju deva tas, ka līdzās treneriem no Latvijas Kristapam un Mikum, mums tika dota iespēja trenēties Nike Master treneres Sandras Raju pavadībā. Priecē tas, ka varu vieglāk adoptēties NTC treniņu slodzei un redzēt sevī izmaiņas! Es kļūstu stiprāka un esmu enerģijas pilna uzsākt izaicinājuma otro nedēļu!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Nike+ Training Club izaicinājums notiek 3 nedēļas no 23. janvāra līdz 10. februārim pēc profesionālu NTC treneru sagatavota treniņplāna. Pievienojies arī Tu, sporta klubā “Veselības Fabrika”!

Treniņi notiks 4 reizes nedēļā:
Pirmdienās – 18:00
Otrdienās – 20:00
Ceturtdienās- 18:00
Piektdienās – 18:30

Pietiek vingrināties! Sāc trenēties!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm