tv3.lv

Vai Īrija Sešu nāciju pēdējā spēlē uzvarēs Angliju un tiks pie “Grand Slam”?

2018.gada Sešu nāciju turnīra čempionu titula liktenis negaidīti izšķīrās Parīzē. Anglija ar 16:22 zaudēja Francijai, ļaujot trešo reizi pēdējo piecu gadu laikā par čempioniem kļūt īriem.

2018. gada 17. martā 13:35

Līdzīgā situācijā pirms gada, īri savā Aviva stadionā sagādāja angļiem vienīgo zaudējumu, neļaujot tiem izcīnīt Grand Slam. Tagad abas komandas ir mainījušās lomām, un angļi ir tie, kas Īrijai var liegt tikt pie Grand Slam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kristaps Staņa, Viasat Sport Baltic un Viaplay komentētājs:

“Itālija pret Skotiju. Marta īdas Romā notika 15. martā, 44 gadus pirms mūsu ēras un Cēzars tika piebeigts. 2062 gadus un divas dienas vēlāk, Skotijas izlase plāno izrēķināties ar Itālijas valstsvienību. Itālijas izlase ir simpātiska, bet nevienam nerūp viņu liktenis. Iespējams, daudzi pat Sešās nācijās vēlās nomainīt itāļus pret gruzīniem. Katrā kārtā itāļi centās ielikt kāju durvīs un pakonkurēt, bet vairāk par vienu puslaiku nav izdevies šo cīņu uzturēt. Maz ticams, ka spēlē pret Skotiju kas mainīsies. Sotija cerēja uz iespēju pacīnīties par titulu, bet paši sev sabojāja svētkus jau pirmajā kārtā, zaudējot Velsai. Arī spēle pret Īriju atstāja iespēju cerēt uz labāku sniegumu, bet visi spēki un emocijas palika mājās, uzvarot senākos pretiniekus angļus. 10/90. Itāļi grib, bet nevar, Skoti var un uzvarēs. Būs skaista atvērta spēle.

Anglija pret Īriju. Edijs Džounss pret Džo Šmitu, Farels pret Sekstonu. Cīņa par 2.vietu pasaules reitingā, jo cīņā par 2018. gada Sešu nāciju čempiona titulu īri jau ir uzvarējuši. Īrijas izlasei atliek pierādīt, ka viņi var pēc deviņu gadu pārtraukuma izcīnīt Grand Slam īpašo titulu, uzvarot visus pretiniekus. Stabila saikne saspēles vadītāju pozīcijās un laboratoriska precizitāte pārējā komandas darbībā ir nopietns arguments īru labā, iepretim angļu rokādēm sastāvā un trešās izvēles cīņas pussargu. Mājas sienas angļiem protams palīdzēs. Nedrīkst gan piemirst svētā Patrika dienas nozīmi īru patriotisko jūtu kurināšanai. Farelam iespēja pierādīt, ka viņš var būt pirmās izvēles brīvais pussargs, stāvot pretī savam labam draugam Sekstonam, kurš tur jūtās kā zivs ūdenī. 50/50. Katrai pusei ir savi trumpji, bet tas viss tik vai tā izšķirsies vien beidzamajās sekundēs.

Velsa pret Franciju. Noslēguma kārtā Velsai beidzot optimālais sastāvs, savukārt Francija beidzot ir pamodusies. Labā dienā pie labas apstākļu sakritības Francijas izlasei nav pretinieku, bet sliktāka apstākļu sakritība var novest pie nepatīkama iznākuma. Izbraukuma spēle Skotijā ir atstājusi jūtamus robus izlases sastāvā, taču tie aizpildās ātri, katrs Francijas iedzīvotājs tādā vai citādākā veidā var papildināt savas valsts regbija izlasi un parādīt cienījamu sniegumu. Apskatām kaut vai Boksisu, divas smagas kļūdas spēles noslēgumā pret angļiem un neskaitāmi klupieni iepriekš, bet nekas, drošu soli, kaut vai uz maiņu. Velsai prognozēja vāju sniegumu un nevar noliegt, dažās spēlēs varēja labāk, bet iespēja izcīnīt otro vietu kopvērtējumā ir pietiekami laba motivācija. Vēl jo vairāk, mājas spēlē un lieliskā sastāvā. 60/40. Iespējams skatāmākā spēle šajā kārtā un Velsai ir zināmas priekšrocības, taču Francija nav ar pliku roku ņemama.”

Sešu nāciju kauss regbijā kanālā Viasat Sport Baltic un platformā Viaplay:

·     Sestdien, 17.martā  Viaplay 14:25 Itālija – Skotija

·     Sestdien, 18.martā  VSB 05:25 Itālija – Skotija

·     Sestdien, 17.martā  Viaplay 16:40 Anglija – Īrija

·     Sestdien, 17.martā  VSB 16:40 Anglija – Īrija

·     Sestdien, 17.martā  Viaplay 18:55 Velsa – Francija

·     Svētdien, 18.martā  VSB 02:25 Velsa – Francija

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm