tv3.lv

”Trīs zvaigžņu balvas” ceremoniju vadīs Ketija Šēnberga un Renārs Zeltiņš

Ketija atklāja, ka viņiem, kā ceremonijas vadītājiem, balvu ieguvēji ir zināmi, bet to viņi nevar atklāt. Viens balvas gan jau ir zināms – to par mūža ieguldījumu saņems cīņas sporta treneris Visvaldis Freidenfelds.

Renārs pastāstīja, ka arī pats ir balsojis gan aizvadītajā, gan arī šajā gadā. Kamēr ceremonija vēl nav noritējusi viņam ir jāpaliek neitrālam, bet, protams, ir arī subjektīvās simpātijas. Bet galvenais – Renāram ir deficīts pēc emocijām par izcīnītām uzvarām. Un arī pats kā bijušais sportists sestdienas vakarā izbaudīs prieku par balvu ieguvēju saņemto atzinību.

Balsošana notika divās kārtās – pirmajā kārtā nominantus izvirzīja 94 Latvijā atzītās sporta veidu federācijas, kā arī Saeimas Sporta apakškomisija, Izglītības un zinātnes ministrija (IZM), Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP), Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK), Latvijas Paralimpiskās komitejas (LPK) un Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padomes valdes, Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) Sporta jautājumu apakškomisija, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) vadība, Latvijas Komandu sporta spēļu asociācijas (LKSSA) valde un Latvijas sporta žurnālisti.

Otrajā kārtā balsošanai tika virzīti ne vairāk kā trīs pirmās kārtas balsojuma līderi katrā nominācijā, izņemot nominācijās ”Gada sportists” un ”Gada sportiste”, kur tika virzīti pieci kandidāti. Balsojumā 50% no rezultāta noteica līdzjutēju balsojums, 25% – sportistu balsojums, bet vēl 25% – sporta žurnālistu balsojums.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm