tv3.lv

Tomass Dukurs pēc otrā brauciena atkāpjas uz astoto vietu, Martins Dukurs – uz14.pozīciju

Latvijas skeletonisti Tomass un Martins Dukuri Altenbergā notiekošajā pasaules čempionātā pēc pirmajiem diviem braucieniem ieņem attiecīgi astoto un 14.pozīciju. Noslēdzošie divi braucieni norisināsies piektdien.

2021. gada 11. februārī 18:16

Pirmajā braucienā labāko rezultātu uzrādīja Krievijas Bobsleja un skeletona federācijas (RBF) pārstāvis Aleksandrs Tretjakovs. Viņš par 0,07 sekundēm apsteidza vācieti Fēliksu Kaizingeru, bet Kristofers Grothers atpalika 0,16 sekundes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tomass Dukurs startā bija 17.ātrākais un trasi izbrauca visai “tīri”, finišējot dalītā piektajā vietā. Viņš kopā ar britu Metu Vestonu līderim zaudēja 0,45 sekundes.

Martins Dukurs startā sasniedza septīto labāko rezultātu, trases vidusdaļā nespēja attīstīt pietiekami lielu ātrumu, kā arī pieļāva kļūdu īsi pirms finiša, kas viņam ļāva ieņemt vien 11.pozīciju. Viņš Tretjakovam zaudēja 0,85 sekundes.

Arī otrais brauciens Latvijas skeletonistiem bija nesekmīgs. Martins Dukurs vienubrīd trasē bija uz kritiena robežas un uzrādīja vien 17.rezultātu, summā atkāpjoties uz 14.vietu. Savukārt Tomass Dukurs kļūdījās ceturtajā un piektajā virāža, bet braucienā bija desmitais un atkāpās uz astoto vietu.

Tikmēr cīņa par godalgām solās būt gana spraiga. Līderpozīcijā joprojām ir Tretjakovs, četras sekundes simtdaļas atpaliek Kaizingers, bet vēl divas sekundes simtdaļas lēnāks ir Grothers. Braucienā šī trijnieka sportistiem vietas bija apgrieztā secībā.

Tuvākais medaļu pretendents, RBF pārstāvis Jevgēņijs Rukošujevs atpaliek 0,43 sekundes.

Tomass Dukurs līderim zaudē 1,07 sekundes, bet pirmais trijnieks ir 1,01 sekundes attālumā. Martins Dukurs no Tretjakova atpaliek 1,83 sekundes.

Sacensībām pieteicās 33 sportisti, bet startēja 32.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm