Sporta pasaule piemin Lielbritānijas karalienes Elizabetes II došanos mūžībā

Ceturtdien 96 gadu vecumā mūžībā devusies Lielbritānijas karaliene Elizabete II. Sporta pasaule ar līdzjūtību izteikšanu un klusuma brīžiem piemin Viņas Majestātes aiziešanu.

9. septembrī 9:01

Elizabete II lielākā aizraušanās bija zirgu skriešanās sacīkstes. Šī sporta pārstāvji Karalieni dēvēja par savu lielāko atbalstītāju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Askota, viens no pasaules slavenākajiem hipodromiem, ir cieši saistīts ar Elizabete II. Hipodroms atrodas nepilnu 10 kilometru attālumā no Vindzoras pils, kas ir viena no svarīgākajām Karaliskās ģimenes uzturēšanās vietām. Askotu 1711 dibināja Karaliene Anna, un Elizabate II hipodromu apmeklēja vairākas reizes gadā.

Ceturtdien notikušajos UEFA Eiropas turnīros Elizabete II ar klusuma brīdi tika pieminēta “Manchester United”, “Arsenal”, “West Ham”, “Hearts” komandu spēlēs. Anglijas izlašu kapteiņi Harijs Keins Lea Viljamsone Karalieni nodēvēja par apbrīnojamu iedvesmotāju, kas devusi cerību arī tādos, brīžos, kad, šķiet, ka tādas nav vispār.

Elizabete II bija cieši saistīta ar visā Lielbritānijā un daudzās Sadraudzības valstīs ļoti populāro regbiju.

“Regbija līga bija pagodināta, ka Viņas Majestāte bija mūsu patronese līdz 2016 gadam. Mēs esam pateicīgi par Viņas Majestātes pastāvīgo un labvēlīgo ietekmi uz mūsu sportu daudzu paaudžu garumā. Izsakām visdziļāko līdzjūtību Karaliskajai ģimenei un RFL patronesei Kembridžas hercogienei,” saka Regbijas līgas vadītājs Saimons Džonsons.

“Karaliene neapšaubāmi bija viena no cienījamākajām valstu vadītājām, kāda jebkad ir dzīvojusi, un es izsaku līdzjūtību savā un visas autosporta pasaules vārdā Karaliskajai ģimenei un visiem Apvienotās Karalistes un Sadraudzības valstu iedzīvotājiem,” izsakot līdzjūtību, raksta Starptautiskās automobiļu federācijas prezidents Muhameds Ben Sulajems.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm