tv3.lv

Skaties Rio Olimpiādi sešos īpašos Viasat kanālos

Pasaules vērienīgākais sporta notikums tiks grandiozi un rekordlielā apjomā atspoguļots arī Latvijā sešos īpaši izveidotos TV kanālos – Viasat OS!

2016. gada 20. jūlijā 15:18

Riodežaneiro 31. Vasaras olimpisko spēļu oficiālā televīzija ir Viasat, kas šajā gadā skatītājiem nodrošinās rekordlielu sporta pārraižu stundu skaitu un iespēju maksimāli sekot līdzi Latvijas sportistu startiem. Viasat piedāvā sešus Olimpiādei īpaši veltītus TV kanālus, kā arī jau iecienītais sporta kanāls Viasat Sport Baltic piedāvās spraigākās olimpisko medaļu izcīņas. Viasat kanālos varēs redzēt sākot no krāšņās atklāšanas ceremonijas līdz pat noslēguma ceremonijai! Kopumā Viasat nodrošinās vairāk nekā 1000 iedvesmojošu sporta stundu tiešraidē!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viasat piedāvā sešus jaunus īpaši olimpiskajām spēlēm veltītus TV kanālus

Par godu šai Olimpiādei Viasat speciāli piedāvā sešus jaunus TV kanālus: Viasat OS1, Viasat OS2, Viasat OS3, Viasat OS4, Viasat OS5 un Viasat OS6, kas skatītājiem katru spēļu dienu ļaus baudīt tiešraides no Riodežaneiro, tādējādi aptverot vērienīgā sporta notikuma daudzumu un ļaujot skatītājam izvēlēties sev tīkamāko disciplīnu, kuru skatīties un sekot līdzi. Viasat OS kanāli ir īpaši izveidoti, lai grandiozu un apjomīgu sporta notikumu laikā, skatītājiem spētu nodrošināt maksimāli lielāko stundu pārklājuma skaitu, lai sporta fani varētu sekot līdzi ik katrai sporta cīņai un ik katram medaļas iegūšanas brīdim. Uzvaras, zaudējumi un neaizmirstamas kaislības!

Un vēl Viasat Sport Baltic nodrošinās 250 ekskluzīvas sporta notikumu stundas

Papildus šiem sešiem TV kanāliem, populārais sporta kanāls Viasat Sport Baltic nodrošinās 250 stundas unikālu sporta notikumu tiešraides (šos notikumus varēs redzēt tikai Viasat Sport Baltic kanālā) un ierakstus ar profesionālu komentētāju komentāriem latviešu valodā. Šādiem starptautiski nozīmīgiem sporta notikumiem, kas ir koncentrēti salīdzinoši īsā laikā posmā, Viasat Sport Baltic komentētāji gatavojas jau tagad. RIO olimpiskās spēles komentēs Viasat Sport Baltic komentētāji: Aivars Zahārovs, Pēteris Siksnis, Toms Prāmnieks, Jānis Vuguls, Aldis Putniņš, Tāls Meļķis, Oskars Morozovs, Ilvars Koscinkevičs, Māris Lindenbaums, Artūrs Šēnhofs, Guntars Jonāns un Jānis Celmiņš. Katra sekunde, pat milisekunde var izšķirt medaļu sadalījumu, to visu izskaidros un paziņos Viasat Sport Baltic komentētāji!

Skaties Riodežaneiro Vasaras olimpisko spēļu atklāšanas ceremoniju 5.augustā, ko komentēs Aivars Zahārovs un Pēteris Siksnis!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm