tv3.lv

Satriecošās latviešu fitnesa meitenes iegūst godalgas pasaules čempionātā

Otrdien mājup no Spānijas pilsētas Madrides atgriezās Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas izlase, kas no 24. līdz 28. septembrim piedalījās IFBB Arnold Classic Europe turnīrā bodibildingā, fitnesā, bodifitnesā, bikini fitnesā un “mens physique”.

2015. gada 30. septembrī 14:14

Latvijas izlasi pārstāvēja Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas prezidente Kristīne Vederņikova, galvenais treneris Vladimirs Belovs un septiņas Latvijas izlases sportistes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arnold Classic turnīrs tradicionāli notiek septembrī Madridē, pulcē dažādu sporta veidu pārstāvjus un ir nozīmīgs ar to, ka sacensībās piedalās un balvas uzvarētājiem pasniedz Pasaules mēroga bodibildinga leģenda Arnolds Švarcenegers. Sacensības ilga trīs dienas, bija apvienotas ar lielāko Expo izstādi Eiropā, ļoti saspringtas, ar lielu konkurenci un pulcēja vairāk nekā 1400 sportistu no sešiem pasaules kontinentiem.

Fitnesa sporta veida pārstāve, trīskārtējā IFBB Pasaules čempione fitnesā jauniešiem, piecpadsmitgadīgā rīdziniece Vanesa Belova debitēja pieaugušo konkurencē un tik augsta ranga sacensībās uzrādīja fantastisku rezultātu, izcīnot 2. vietu un sudraba godalgu kategorijā – fitness virs 163 cm. Vēl divām fitnesa sporta veida pārstāvēm no Latvijas Marinai Žvančukai un Kristīnei Haritonovai attiecīgi septītā un astotā vietas.

Bikini fitnesa sporta veids tika iedalīts sešās auguma kategorijās, kur kopējais dalībnieču skaits pārsniedza 200 sportistes. 2015. gada IFBB Latvijas čempione, talantīgā Aleksandra Mikucka izcīnīja augsto 2. vietu divdesmit sešu sportistu konkurencē (bikini fitnesa kategorijā līdz 166 cm).

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm