Rožlapa “Lotto Belgium Tour” pirmajā posmā izcīna 73.vietu

Latvijas riteņbraucēja Dana Rožlapa trešdien velobrauciena “Lotto Belgium Tour” (UCI kat. 2.1) pirmajā posmā izcīnīja 73.vietu. Pirmajā posmā riteņbraucējas veica 111 kilometrus līdzenumā.

30. jūnijā 6:42

Uzvaru grupas finišā izcīnīja Austrālijas sportiste Elija Volastone (“AG Insurance – NXTG”), kura dienu iepriekš prologā bija trešā. Viņa distanci veica divās stundās 34 minūtēs un 46 sekundēs.

Viņa finišā apsteidza Beļģijas izlases braucēju Šerī Bosī un prologa uzvarētāju Polijas riteņbraucēju Agņešku Skalņaku-Sojku.

Ar tādu pašu laiku 73.vietā 120 sportistu konkurencē finišēja Rožlapa, kura pārstāv “Keukens Redant” vienību.

Divu dienu sacensību summā līdere ir Volastone, kura par piecām sekundēm apsteidz Skalņaku-Sojku un par 12 sekundēm vācieti Mīki Krēgeri (“Human Powered Health”).

Rožlapa ieņem astoto vietu, līderei piekāpjoties 19 sekundes..

Sacensības finišēs ceturtdien ar 108,5 kilometrus garu posmu ar vairākiem nelieliem kāpumiem.