tv3.lv

Riteņbraukšanā Pluto ieņem 11. vietu “Tour of Estonia” pirmajā posmā

Mārtiņš Pluto, pārstāvot Latvijas izlasi, piektdien ieņēma 11.vietu daudzdienu velobrauciena “Tour of Estonia” pirmajā posmā, ziņo Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF).

27. maijā 20:42

Pirmajā posmā riteņbraucēji veica 192,6 kilometrus garu distanci ar diviem sprinta starpfinišiem.

Ātrākais pirmajā posmā bija igaunis Madiss Mikhels (“Ampler”), kurš trasi veica četrās stundās deviņās minūtēs un 13 sekundēs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tikai divas sekundes uzvarētājam zaudēja Austrālijas riteņbraucējs Kedens Grovss (“BikeExchange Jayco”), bet labāko trijnieku, atpaliekot četras sekundes no igauņa, noslēdza čehs Tomašs Barta (“ATT Investments”).

Latviju Baltijas valstu prestižākajās sacensībās pārstāv deviņi sportisti. Septiņi no viņiem pārstāv Latvijas izlasi, bet divi – “Ampler” attīstības komandu.

Pluto, kurš bija ātrākais no sacensībās startējošajiem latviešiem, piekāpās uzvarētājam 11 sekundes, kamēr Matīss Kaļveršs, arī pārstāvot Latvijas izlasi, no labākā rezultāta atpalika arī 11 sekundes un ierindojās 13.pozīcijā.

Alekss Krasts no “Ampler” vienības zaudēja 22 sekundes un ieņēma 35.vietu, Andžs Flaksis un Kristers Ansons (abi – Latvijas komanda), atpaliekot attiecīgi 25 un 26 sekundes, finišēja 42. un 44. vietā. Starp labākajiem 50 riteņbraucējiem iekļuva arī Pauls Rubenis no “Ampler” attīstības komandas, kurš, piekāpjoties 27 sekundes, ierindojās 47.pozīcijā.

Andris Vosekalns (Latvija) no uzvarētāja atpalika 42 sekundes un izcīnīja 79.vietu, bet ārpus ātrākajiem 100 riteņbraucējiem palika Kristiāns Belohvoščiks un Māris Bogdanovičs (abi – Latvijas komanda), kuri piekāpās astoņas minūtes un septiņas sekundes un ieņēma attiecīgi 107. un 108.vietu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc prologa un pirmā posma kopvērtējuma līderis ir Grovss. Otrais ir Mikhels, bet trešajā vietā atrodas Polijas riteņbraucējiem Marceli Boguslavskis, kurš diviem augstāk stāvošajiem sportistiem zaudē deviņas sekundes.

Kaļveršs kopvērtējumā ir devītais, Pluto ierindojas 24.vietā, kamēr Krasts un Flaksis ieņem attiecīgi 32. un 34. vietu, bet Rubenis – 49.vietu. Vēl Ansons ierindojas 59.pozīcijā, Vosekalns atrodas 86. vietā, un Bogdanovičs un Belohvoščiks ir attiecīgi 105. un 106.vietā.

Velobrauciens noslēgsies sestdien, kad tiks veikts 165 kilometru garais otrais posms pa Tartu pilsētas ielām. Sestdien ar trīs Latvijas komandu dalību tiks aizvadīts arī pirmais ”Tour of Estonia” dāmu velobrauciens.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm