Rīgas dome sadalīs 72 tūkstošu eiro naudas balvu Latvijas hokeja un 3×3 basketbola izlašu sportistiem

Rīgas dome sadalīs 72 200 eiro naudas balvas pašvaldībā deklarētajiem Latvijas hokeja un 3×3 basketbola izlašu sportistiem, aģentūru LETA informēja Rīgas pašvaldības Ārējās komunikācijas nodaļā.

8. jūnijā 16:55

Augsti vērtējot sportistu panākumus Pasaules vīriešu hokeja čempionātā, kurā Latvijas hokeja izlase izcīnīja bronzas medaļu, un valsts 3×3 basketbola izlases iegūto bronzas medaļu šā gada Pasaules kausa izcīņā, Rīgas domes atbildīgās komitejas atbalstījušas naudas balvu piešķiršanu pašvaldībā deklarētajiem abu izlašu sportistiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Laima Geikina akcentē, ka Rīgas dome līdz ar pārējiem Latvijas sportistu atbalstītājiem lepojas gan ar hokejistu, gan basketbolistu pasaules līmeņa sasniegumiem.

Latvijas sportisti ar pārliecību nes valsts vārdu pasaulē, iedvesmojot arī citus sekot saviem sapņiem un nepadoties. Sportisti un viņu komandas ir lielisks piemērs neatlaidībai un mērķtiecībai, izcils paraugs bērniem un jauniešiem ceļā uz sasniegumiem. Pašvaldība lēmusi ar naudas balvām godināt savas pilsētas sportistus,

Saskaņā ar domes iekšējiem noteikumiem par kārtību, kādā piešķir naudas balvu Rīgas sportistiem par izciliem sasniegumiem sportā, pašvaldība nolēmusi piešķirt Latvijas hokeja izlases 12 Rīgā deklarētajiem sportistiem naudas balvu 60 000 eiro pirms nodokļu nomaksas, paredzot katram sportistam 5000 eiro un četriem treneriem 7200 eiro, paredzot katram trenerim 1800 eiro balvu.

No Latvijas hokeja izlases spēlētājiem naudas balvu saņems Kārlis Čukste, Mārtiņš Dzierkals, Uvis Jānis Balinskis, Oskars Cibuļskis, Ralfs Freibergs, Artūrs Šilovs, Georgs Golovkovs, Kristers Gudļevskis, Miks Indrašis, Deniss Smirnovs, Oskars Batņa un Andris Džeriņš.

Kā arī hokeja izlases Rīgā deklarētie treneri Harijs Vītoliņš, Lauris Dārziņš, Raimonds Vilkoits, Pēteris Groms.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Naudas balva 5000 eiro pirms nodokļu nomaksas tiks piešķirta Latvijas 3×3 basketbola izlases Rīgā deklarētajam sportistam Francim Gustavam Lācim, kurš vienīgais no Latvijas 3×3 basketbola izlases spēlētājiem deklarēts Rīgā.

Naudas balvu izmaksās plānotie 72 200 eiro tiks segti no Rīgas domes Rezerves fonda līdzekļiem.

Lēmumu par naudas balvu piešķiršanu 8. jūnijā pieņēma Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē, bet pēc tam gala akceptu šodien deva arī Finanšu un administrācijas lietu komiteja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm