Putina izmisums – uz karu Ukrainā tiek saukts arī milzīgais bokseris un deputāts Valujevs

Pavēsti par iesaukšanu armijā saņēmis arī milzīgais bijušais Pasaules boksa asociācijas (WBA) čempions un Krievijas parlamenta deputāts Nikolajs Valujevs.

30. septembrī 11:17

49 gadus vecais bijušais bokseris un Krievijas parlamenta deputāts ir 213 cm garš un savulaik svēra 149 kg. Lai varētu piedalīties parlamenta sēdēs, viņam pat tika izgatavots speciāls krēsls.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī Nikolajs Valujevs ir saņēmis pavēsti par iesaukšanu armijā. Intervijā laikrakstam “Izvestija” deputāts apstiprināja, ka ieradīsies iesaukšanas punktā.

Nikolajs Valujevs
Bijušais bokseris un Krievijas parlamenta deputāts

Manuprāt, visi ir saņēmuši pavēsti, arī es saņēmu pavēsti. Es saņēmu pavēsti tieši pirms brauciena uz Donbasu un neatrados mājās. Nākamnedēļ noteikti došos un pieteikšos iesaukšanas punktā.

Savas 16 gadus ilgās karjeras laikā no 1993. līdz 2009. gadam Valujevs aizvadīja 53 cīņas, izcīnot 50 uzvaras un piedzīvojot 2 zaudējumus. Viena cīņa tika pasludināta par nenotikušu.

2005. gada decembrī Valujevs ar dalītu tiesnešu lēmumu uzvarēja Džonu Ruizu, izcīnot WBA čempiona titulu. Trīs reizes aizstāvējis čempiona jostu, 2007. gada aprīlī milzis zaudēja Ruslanam Čagajevam.

2008.gada augustā Nikolajs vēlreiz uzvarēja Ruizu, atgūstot tobrīd vakanto WBA čempiona titulu. Savā pēdējā profesionālākajā cīņā Valujevs 2009. gada novembrī ar dalītu tiesnešu lēmumu zaudēja Deividam Hejam.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm