tv3.lv

Pasaules vieglatlētikas zieds sacenšas Dimanta līgas posmā Lozannā

Vieglatlētikas Dimanta līgas 9. posmā Stade Olympique de la Pontaise Lozannā neviens no Latvijas vieglatlētiem nestartēs. Šķēpmešanas dāmām programmā nav, bet mūsu vīriem aizķerties Dimanta līgas dalībnieku skaitā neizdevās.

2015. gada 9. jūlijā 19:17

Savulaik Lozannā tika sasniegti trīs pasaules rekordi, viens no tiem – 100 m distancē (1994. gadā amerikānis Lerojs Barels – 9,85 s) un 100 m distance arī šoreiz būs uzmanības centrā, jo tajā startēs gan sezonas līderis pasaulē Džastins Getlins (9,74 s), gan viņa tautietis Taisons Gejs, kurš atgriezās pēc diskvalifikācijas un šosezon jau paspēja sasniegt izcilu rezultātu (9,79 s).

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Anatolijs Kreipāns, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Augstlēkšanā dāmām būs piecas, kas lēkušas augstāk par 2 metriem ar Blanku Vlašiču un Annu Čičerovu priekšgalā, taču šosezon 2 metrus ir pārlēkusi tikai spāniete Ruta Beitija – viņa arī starts Lozannā. Trīssoļlēkšanā atkal “aci pret aci” spēkosies abi jaunie 18 metru klubiņa dalībnieki – kubietis Pedro Pablo Pičardo un amerikānis Kristians Teilors. Kārtslēkšanā sezonas līderim Reno Lavilenī izaicinājumu metīs 21 gadu vecais brazīlietis Tjagu Brazs, kurš nesen Baku veica 5,92 m augstumu. 100 m/b distancē startēs piecas barjersprinteres, kuras to veikušas ātrāk par 12,50 s ar sezonas līderi amerikānieti Šeriku Nelvisu priekšgalā (12,34 s). Vai šķēpa mešanā turpinās savu personisko rekordu uzlabot sezonas līderis kenijietis Džuliuss Jego? Vai holandiete Dafne Šipersa 200 metrus  pirmo reizi noskries ātrāk par 22 sekundēm (šosezon viņa pirmo reizi ātrāk par 11 s noskrēja 100 m)? Intrigu vakara garumā būs pietiekami daudz…”

Dimanta līga vieglatlētikā kanālā VSB:

Ceturtdien, 9. jūlijā

22.45 Dimanta līga vieglatlētikā. Lozanna.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm