Paralimpietis Snikus izcīna pasaules čempiona titulu paraiejādē

Trešdien, 10. augustā mūsu sportists Rihards Snikus aizvadīja zīmīgu startu Dānijā, kļūstot par pasaules čempionu paraiejādē, ziņo Latvijas Jātnieku federācija.

12. augustā 16:54

Latvijas paralimpiskais jātnieks Snikus, startējot ar zirgu “King of the Dance”, uzvarēja “Grade” I grupā un kļuva par pasaules čempionu paralimpiskajā iejādē, kas ir paredzēta sportistiem ar vissmagākajiem veselības traucējumiem.

Snikus ar zirgu “King of the Dance” iejādes shēmā sakrāja 78, 535 %, uzvarot 16 sportistu konkurencē.

Otro vietu ar 78,393 % ieņēma itāliete Sara Morganti ar zirgu “Royal Delight”, bet trešo vietu izcīnija ar 74,143 % – Īrijas sportists Maikls Mērfijs ar “Cleverboy”.

Pasales čempionāta ceturtajā grupā startēja vēl viena mūsu paralimpiskās iejādes sportiste Alise Muižniece ar zirgu “Baily”.

Muižniece izcīnīja 15. vietu ar vērtējumu 65,825 %. Uzvaru ceturtajā grupā izcīnīja Nīderlandes paralimpiete Sanne Fūtsa ar zirgu “Demantur RS2 N.O.P.” ar rezultātu 76,759 %.

Posted by Latvian Equestrian Federation Official on Wednesday, August 10, 2022

Pasaules čempionātā Herningā no 4. līdz 14. augustam sportisti sacenšas iejādes, konkūra, voltizēšanas un paraiejādes disciplīnās.