Par Radēvičas pēcteci Latvijas Vieglatlētikas savienībā kļuvis pieredzējušais Lagzdiņš

Bijušais organizācijas vadītājs Arnis Lagzdiņš trešdien oficiāli atgriezies Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) prezidenta amatā.

2019. gada 27. martā 12:42

Trešdienas ikgadējā LVS kongresā par Lagzdiņa iecelšanu organizācijas prezidenta amatā balsoja 62 no 64 klāt esošajiem biedriem, kamēr pret nebija neviena, bet atturējās divi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lagzdiņš, kuram ir 64 gadi, bija vienīgais kandidāts uz LVS prezidenta amatu.

Nākamās LVS prezidenta vēlēšanas notiks pēc diviem gadiem.

Lagzdiņš LVS vadīja jau laikā no 1993. līdz 2001. gadam, bet pēc viņa prezidenta pienākumus pārņēma Ģirts Valdis Kristovskis. Savukārt no 2005. līdz 2017. gadam organizāciju vadīja Guntis Zālītis, savukārt pēc tam stafeti pārņēma bijusī tāllēcēja Ineta Radeviča.

Tiesa, karjeru beigušajai tāllēcējai pēc atkārtotām pārbaudēm tika konstatētas pozitīvas dopinga analīzes 2012.gada Londonas olimpisko spēļu laikā, kā dēļ viņa pagājušā gada novembrī atkāpās no amata.

Lagzdiņš kopš 2001. gada bijis LVS Goda prezidents, tāpat savas sporta administrācijas karjerā viņā darbojies Latvijas Olimpiskajā komitejā (LOK) un Starptautiskajā Olimpiskajā komitejā (SOK).

Vairākus gadus Lagzdiņš ir strādājis finanšu sektorā, un pašlaik viņš ir Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) nozares padomnieks.

Pēc Radevičas atkāpšanās no amata valdes priekšsēdētāja funkcijas pildīja LVS viceprezidenti Andris Smočs un Jānis Upenieks, kuriem bija tiesības pārstāvēt biedrību atsevišķi. Upenieks gan nolēmis atkāpties no viceprezidenta amata.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm