Par pasaules čempioniem kļūst Zviedrijas florbolisti

Par pasaules čempioniem sestdien Helsinkos kļuva Zviedrijas florbolisti, kas finālā ar 5:4 (0:2, 3:0, 3:2) pieveica mājiniekus somus.

2021. gada 11. decembrī 20:08

Ar Justus Kainulainena un Ēmeli Salina metieniem mājinieki panāca 2:0 vadību.

Uz to zviedri atbildēja ar četriem “goliem” no 25. līdz 51.minūtēi.

Ar vēl diviem Kainulainena gūtiem vārtiem somi rezultātu 53.minūtē izlīdzināja.

Tomēr pēdējais vārds spēlē piederēja nu jau deviņkārtējiem pasaules čempioniem zviedriem, 59.minūtē izceļoties Tobiasam Gustafsonam, bet 12 sekundes pirms mača beigām bumbiņu tukšos vārtos raidot Hampusam Ārenam – 6:4.

Bronzas medaļas izcīnīja Čehija, kas pagarinājumā ar 4:3 (1:1, 0:1, 2:1, 1:0) pieveica Šveici.

Mareks Benešs uzvarētāju rindās izcēlās ar trim (1+2) rezultativitātes punktiem, arī piespēlējot uzvaras vārtu guvumā Filipam Langeram pagarinājuma piektajā minūtē.

Langers 76 sekundes pirms pirmā pārtraukuma nerealizēja soda metienu, bet Jirži Bešta 33.minūtē bumbiņu raidīja savos vārtos, dodot Šveicei iespēju izvirzīties vadībā ar 2:1.

Jans Burki 42.minūtē panāca 3:1 šveiciešu labā, taču čehi atspēlējās.