Par "Ghetto Games" īpašo sezonu un Pasaules kausu ielu futbolā –  "Sporta sarunās" viesojas Raimonds Elbakjans

Portāla “tv3.lv” rubrikā “Sporta sarunas” šoreiz viesojas kustības “Ghetto Games” dibinātājs un līderis Raimonds Elbakjans, kurš pastāstīja par “Getiņa” 15. jubilejas sezonu, 3×3 Pasaules kausu ielu futbolā un nākotnes sapņiem.

Raimonds sabiedrībā plašāk pazīstams kā sabiedriski aktīvs cilvēks. Viņš nekad nebaidās un nekautrējas paust savu viedokli, tāpat viņš tiek minēts par vienu no attīstības stūrakmeņiem mūsu zelta olimpiešiem 3×3 basketbolā.

Jau 13. maijā Grīziņkalnā startēs “Ghetto Games” 15. sezona. Šosezon varēsim sagaidīt lieliskas sporta aktivitātes – ielu futbols, basketbols, florbols, dejas, cīņu un citus sporta veidus. Šogad īpaši tiks atzīmēta kustīga dzīvesveida uzvara pār ikdienas garlaicību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pēdējie trīs gadi ir bijuši sarežģīti – gan pandēmija, gan karš Ukrainā. Šogad jaunajai sezonai viss ir kārtīgi sakārtots un saplānots. Ceru, ka viss izdosies. Kopā būs 43 pasākumu dienas un 70 sporta sacensības,” par jauno “Ghetto Games” sezonu stāsta Raimonds.

Elbakjans min, ka šī varētu būt “Getiņa” jaudīgākā sezona, jo būs dažādi pārsteigumi, kā arī trīs unikālu pasākumu seriāls – Pasaules kauss ielu futbolā, Baltijas 3×3 basketbola līgas posmi un Eiropas kontinenta kvalifikācija futbola frīstailā. Sportisti, protams, arī varēs cīnīties par vērtīgām balvām un finansiāliem bonusiem.

“Lielākie notikumi viennozīmīgi būs 3×3 Pasaules kauss ielu futbolā un futbola frīstaila kvalifikācija. Tie pasākumi būs vairāk kā grandiozi. Es parasti nemīlu būt suns, kurš asti ceļ, bet piespiedu kārtā, vajag runāt un darīt, jo zinu, ka tas būs vareni,” stāsta Raimonds.

36 gadus vecais Raimonds mudina jauniešus iziet ārā no savas ierastās komforta zonas: “Gribētu runāt par tiem jauniešiem, kuri nav sportā. Neesmu tas cilvēks, kuram ir uzskati, ka visiem jābūt sportistiem. Iesaku jauniešiem jebkāda veida fizkultūru – skriet, staigāt, braukt ar velosipēdu un aktīvāk pavadīt savu laiku. Atnāciet līdz Grīziņkalnam un vēlams ne vienu, bet vairākas reizes, un sports jums varētu palikt tuvāks,” piebilst Raimonds.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ghetto Games” līderis Raimonds stāstīja arī par viņa lielo degsmi neapstāties, nākotnes sapņiem un, vai mūsu olimpiskie čempioni 3×3 basketbolā ir papildus stimuls jauniešiem trenēties.

Plašāka informācija par “Ghetto Games” pasākumiem ir pieejama oficiālā mājaslapā. Šo un citas intervijas ar Latvijas vadošajiem sportistiem lasi un skaties “Sporta sarunās”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm