Palīdzēsim latviešu snovbordistam Tomam Petrusevičam tikt uz Olimpiskajām spēlēm

No šodienas tiek atklāta Toma Petruseviča, viena no Latvijas labākajiem snovbordistiem, pūļa finansēšanas jeb crowdfunding akcija, kur ikviens var ziedot nelielas naudas summas projekta mērķim. Sportists aicina palīdzēt sasniegt viņa mērķi – doties uz Ziemas Olimpiskajām spēlēm Korejā 2018. gadā, un lai kvalificētos ir nepieciešams finansējums dalībai Pasaules kausos un Pasaules čempionātā.

2017. gada 4. janvārī 13:07

Ar “Projektu bankas” palīdzību Toms Petrusevičs vēlas savākt finansējumu priekš Pasaules čempionāta apmeklējuma, kas notiks Spānijā Sierra Nevada 6.03.-18.03.2017. Tomam nepieciešami 3900 eiro.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sasniegumi

Toms ar snovbordu nodarbojas jau no 13 gadu vecuma, un šobrīd ar trenera Ināra Bīrmaņa palīdzību ir sasniedzis augstus rezultātus. Toms jau ceturto gadu ir iekļauts Latvijas Olimpiskās vienības sastāvā un Eiropas Kausu kopvērtējumā 2015./201.6 sezonā ierindojies 3. vietā, kā arī ir izpildījis individuālos atlases kritērijus Ziemas Olimpiskajām spēlēm pēdējās 3 snovborda sezonās. Toms ir vienīgais sportists no Baltijas, kas piedalās visos Pasaules kausos un Pasaules čempionātā.

 “Viss sasniegtais ir nācis cīnoties ne tikai ar sevi un fizisko izturību, bet arī ar finansiāliem šķēršļiem. Esmu pateicīgs saviem pašreizējiem palīgiem un trenerim Ināram, kurš šos palīgus meklē. Mums nākas doties trenēties uz ārzemēm, jo Latvijas kalni ir daudz par mazu, lai sasniegtu augstu profesionalitāti. Šajās treniņnometnēs aiziet ļoti lielas summas, kaut arī nedzīvojam smalkās viesnīcās un skaitām katru eiro centu. Tāpēc katru sacensību un čempionāta apmeklējums ir būtībā kā veiksmes stāsts, ” stāsta Toms Petrusevičs.

Video

https://www.youtube.com/watch?v=FGlP9XFNlbE

Par projektu

Projektu banka ir pūļa finansēšanas platforma, kurā ikviens var ziedot nelielas naudas summas, lai kopīgi palīdzētu sasniegt projektu iesniedzēju mērķus. Apmaiņā pret ziedojumu, ziedotājs iegūst kādu projekta autora noteiktu labumu, piemēram, Toms vēlas sniegt iespēju mācīties snovborda trikus kopā ar viņu, tāpēc piedāvā snovborda apmācības, kā arī citus labumus.

Toma Petruseviča aicinājumu vari noskatīties šeit-  https://projektubanka.lv/projects/kopa-ar-tomu-uz-olimpiskajam-spelem

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm