tv3.lv

Olimpiskais medaļnieks Dumulēns: Bāka ir tukša un pēc sezonas likšu karjerai punktu

Olimpiskais medaļnieks un bijušais “Giro d’Italia” uzvarētājs Toms Dumulēns noslēdzis profesionāla riteņbraucēja karjeru, pirmdien paziņoja 31 gadu vecais sportists.

15. augustā 21:24

Dumulēns jau jūnijā paziņoja, ka pēc 2022. gada sezonas liks punktu karjerai. Jūlija beigās notikusī Sansevastjanas klasika bija viņa pēdējās sacensības karjerā, nīderlandietim nesasniedzot finišu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jūnijā Nīderlandes čempionātā viņš izcīnīja sudrabu individuālajā braucienā un finišēja 38. grupas braucienā.

Nīderlandes riteņbraucējs jau iepriekš izcēla, ka 2020. gads bija grūts viņa karjerā, un viņš tobrīd pārāk daudz trenējās un jutās izdedzis. Sportists norādīja, ka, neskatoties uz to, ka viņš atgriezās pēc izdegšanas un 2021. gadā izcīnīja olimpisko sudrabu, viņa ķermenis jutās noguris.

Dumulēns cerējis atvadīties ar veiksmīgu sniegumu šogad gaidāmajā pasaules čempionātā.

“Sapratu, ka vairs nespēju. Bāka ir tukša, kājas smagas un treniņos neklājas tā, kā es vēlētos. Tāpat kā pēc pagājušajā gadā piedzīvotā kritiena, arī tagad kaut kas nav kārtībā,” teikts riteņbraucēja paziņojumā.

Dumulēns, kurš pārstāv “Jumbo-Visma” vienību, 2017.gadā triumfēja “Giro d’Italia”. Viņš ir divu iepriekšējo olimpisko spēļu vicečempions individuālajā braucienā, bet pasaules čempionātos nīderlandietim šajā disciplīnā ir visu trīs kalumu godalgas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm