No Putina režīma mūk arī divkārtējā pasaules čempione vingrošanā Paseka

Divkārtējā pasaules čempione krieviete Marija Paseka ir paziņojusi par aizbraukšanu no Krievijas, ceturtdien ziņo Krievijas mediji.

6. oktobrī 14:46

27 gadus vecā Paseka sociālajos tīklos ir paziņojusi, ka “gaidāmas lielas pārmaiņas”. Viņa raksta, ka aizbraukšana no valsts viņai radīs “jaunas domas, jaunu attieksmi pret visu, jaunu mani pašu”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tā ir mana atjaunošanās, kurā varēšu sevi attīstīt, ieraudzīt ko jaunu, pat sajust sevī ko jaunu. Un tad jau redzēs, kā būs un kad atgriezīšos dzimtenē,” savos sociālajos tīklos rakstīja Paseka.

Paseka skaidro, ka Krieviju nepamet uz visiem laikiem.

“Man piedāvāja trenera darbu ārzemēs, un es piekritu. Es netaisos uz visiem laikiem šķirties no savas valsts un ļoti mīlu Krieviju. Ļoti ceru, ka vēlāk mana ārzemju pieredze būs pieprasīta mājās,” sportistes teikto citē Krievijas informācijas aģentūra TASS.

Krievijas Vingrošanas federācijas (FSGR) prezidents Vasilijs Titovs, reaģējot uz Pasekas paziņojumu, bilda, ka šobrīd Paseka atrodas Krievijā.

“Paseka nekur nav aizbraukusi. Viņa ir Krievijā. Vai viņa varēja doties uz Eiropu vai ASV? Man nav tādas informācijas. Paseka tagad ir Krievijā, tas ir fakts, Titovu citē laikraksta “Sport-express” interneta sadaļa.

Paseka ir četrkārtēja olimpisko spēļu medaļniece, trīskārtēja Eiropas čempiona un četrkārtēja Universiādes čempione.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņai piešķirts Krievijas nopelniem bagātās sporta meistares nosaukums.

Jau ziņots, ka septembra beigās no Krievijas, nevienu nebrīdinot, emigrēja Krievijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretāre un Krievijas Sinhronās peldēšanas federācijas (FSPR) prezidija locekle 39 gadus vecā Anastasija Davidova, kura ir pieckārtēja olimpiskā čempione sinhronajā peldēšanā.

Viņas kontā ir arī 13 pasaules čempiones un septiņi Eiropas čempiones tituli.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm