tv3.lv

Nākamnedēļ Rīgā notiks pasaules čempionāts ielu vingrošanā

Nākamās nedēļas nogalē Latvijā norisināsies pasaules čempionāts ielu vingrošanā un kalistēnikā, ziņo organizatori.

11. augustā 21:08

Čempionāts norisināsies 20. un 21. augustā Rīgā naktsklubā “First” un plānots, ka tajā piedalīsies 180 dalībnieki no 60 valstīm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

20. augustā no plkst. 11.00 līdz 19.00 uz skatuves būs vērojamas sacensības no “freestyle” jeb brīvā stila sportistiem. Savukārt 21. augustā skatītājiem būs iespēja vērot spēka trīscīņu un daudzcīņu, kur dalībnieki gan ar papildus svariem, gan ar savu ķermeņa svaru veiks dažādus spēka un izturības vingrinājumus gan uz reižu skaitu, gan uz laiku.

Latviju šajā čempionātā pārstāvēs divpadsmit sportisti.

Kategorijā “Trīscīņa vīriešiem” piedalīsies Ēriks Markalovs, Daniels Dravants, Ēriks Meijerhofers, Reinhards Dikmanis, Genādijs Petrovs un Aleksandrs Ivaško. Kategorijā “Spēka un izturības sacensības “Daudzcīņa”” vīriešiem piedalīsies Dāniels Leitāns, Vadims Barišoks un Genādijs Petrovs. “Freestyle” kategorijā piedalīsies Aleksandrs Kaminskis un Pauls Pakalniņš. No Latvijas sportistēm uz pasaules čempionātu ieradīsies Nadja Berdņika un Linda Štēra.

“Šis būs gan dalībnieku, gan skatītāju skaita ziņā lielākais pasākums, kas Latvijā ticis organizēts šajā sporta veidā,” norāda Latvijas Ielu Vingrošanas federācijas prezidents Rolands Kikors.

Ieejas maksa līdzjutējiem uz abām pasākuma dienām būs 15 eiro.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm