Nāciju kausā pirms PK otrā posma Latvijai startēs pieci kamaniņu braucēji

Ceturtdien Kanādas trasē Vistlerā Nāciju kausa sacensībās pirms Pasaules kausa (PK) otrā posma Latvijai startēs pieci kamaniņu braucēji, ziņo Latvijas Kamaniņu sporta federācija (LKSF).

2022. gada 7. decembrī 18:22

Nāciju kausā jeb kvalifikācijas sacensībās par vietu PK dalībnieku vidū ceturtdien cīnīsies Kendija Aparjode, kā arī divnieki Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts un Anda Upīte/Sanija Ozoliņa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pārējie Latvijas sportisti – Kristers Aparjods, Gints Bērziņš, Elīna Ieva Vītola, Sigita Bērziņa un divnieks Mārtiņš Bots/Roberts Plūme – ir izcīnījuši vietu stiprāko grupā pēc iegūtajiem punktiem pēdējos trijos PK posmos.

Ātrajā Vistleras trasē sportisti cīnīsies par godalgām pirmo reizi triju gadu laikā.

Pēdējo reizi Vistlera uzņēma pasaules labākos kamaniņu braucējus 2019.gadā – pirms Covid-19 pandēmijas. Pēc tam dažādu ierobežojumu dēļ visas sacensības tika pārceltas uz Eiropu.

Tāpēc LKSF uzsver, ka šīs būs aizraujošas un izaicinošas sacensības daudziem kamaniņu braucējiem, kuri ir jauni vai tikai nesen pievienojušies PK apritei, jo pandēmijas rezultātā visas junioru sacensības norisinājās tikai Eiropā un daudzi šo trasi redz pirmo reizi.

2010.gada Vankūveras olimpisko spēļu trase ir viena no ātrākajām pasaulē. Tās virāžas nav izteikti sarežģītas un grūti izbraucamas, bet, ja tiek pieļauta kļūda, traucoties ar ātrumu 140 kilometri stundā, tās labošanai ir atvēlētas vien dažas sekundes tūkštošdaļas.

Piektdien PK sacensībās sacentīsies vīrieši un sievietes, bet sestdien – vīriešu un sieviešu divnieki, kā arī notiks komandu stafete.

Latvijas kamaniņu sporta izlases startiem tiešraidē līdzi varēs sekot televīzijas kanālā TV6.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm