tv3.lv

Latvijas kamaniņu braucēja Tīruma Vinterbergā izcīna trešo vietu Pasaules kausa posmā

Sieviešu sacensībās Pasaules kausa ceturtajā posmā Vinterbergas trasē Vācijā trešo vietu izcīnīja Elīza Tīruma, 12.vietā bija Kendija Aparjode, 16. – Sigita Bērziņa.

2020. gada 19. decembrī 15:35

Sacensībās sievietēm uzvarēja vāciete Jūlija Taubica, kura, otrā brauciena startā kļūdoties viņas tautietei Natālijai Geizenbergerei, apsteidza Geizenbergeri par 0,106 sekundēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Trešā ar 0,266 sekunžu atpalicību no līderes bija Elīza Tīruma, 12.vietā bija Kendija Aparjode (+1,089), 16. – Sigita Bērziņa (+1,535).

Pirmajā brauciens vislabāk gāja Aparjodei, kura ierindojās ceturtajā vietā, Geizenbergerei zaudējot 0,228 sekundes. Aparjodei priekšā bija arī otra vāciete Jūlija Taubica, kura no līderes atpalika par 0,75 sekundēm, un Andrea Fetere no Itālijas, kura līderei zaudēja 0,160 sekundes.

Iepriekšējās sezonas uzvarētāja šajā trasē Tīruma divreiz iestūrēja trases apmalē, taču ar visu to bija sestā 0,258 sekundes aiz vācu sportistes. Savukārt Bērziņa ieņēma 15.vietu 0,843 sekundes aiz Geizenbergeres.

Fiasko piedzīvoja vāciete Dajana Eitbergere, kura jau startā divreiz iestūrēja trases apmalē, braucienā ierindodamās vien 26.vietā. Tāpat izgāšanās krievietei Viktorijai Demčenko, kura ierindojās uzreiz aiz Eitbergeres 28 sportistu konkurencē.

Otro braucienu Bērziņa aizvadīja ar sīkām kļūdiņām, ierindodamās 18.vietā un divu braucienu summā atkāpdamās par vienu vietu un neiekļūdama Sprinta kausa sacensībās, kas notiks svētdien.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tīruma pietiekami labi veica savu braucienu, konkurentes brauca sliktāk, un Latvijas kamaniņu braucējai izdevās kāpt uz goda pjedestāla trešā pakāpiena. Tīrumai ceturtais labākais laiks braucienā.

Vairākas reizes startā trases apmali skāra arī Aparjode, braucienā iegūdama 21.pozīciju un atkāpdamās uz 12.pozīciju divu braucienu summā.

Ullai Zirnei Nāciju kausa sacensībās neizdevās kvalificēties Pasaules kausa posmam.

Jau ziņots, ka divnieku sacensībās triumfēja vācu divnieki – pirmie bija Tobiass Vendls un Tobiass Arlts, otrie – Tonijs Egerts un Saša Benekens, kuri atpalika par 0,040 sekundēm.

Trešo vietu ar 0,242 sekunžu atpalicību izcīnīja Juris un Andris Šici, pirmoreiz šosezon kāpjot uz goda pjedestāla Pasaules kausa sacensībās, ceturtie bija Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš (+0,296), 15. – Mārtiņš Bots/Roberts Plūme (0,989).

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm