Latvijas handbolisti treniņspēlē piekāpjas Lietuvas izlasei

Latvijas handbolisti piektdien treniņspēlē Dobelē ar 36:37 (16:18) piekāpās Lietuvas valstsvienībai, kas jau nākamnedēļ sāks dalību Eiropas čempionātā.

7. janvārī 21:03

Mačs tika aizvadīts savādākā formātā, spēlējot četras ceturtdaļas pa 20 minūtēm.

Septiņus vārtus Latvijas labā guva Dainis Krištopāns un Ņikita Pančenko, pa pieciem gūtiem vārtiem sakrāja Austris Tuminskis un Antons Šuleiko, bet vēl četrus vārtus guva Nils Miķelsons. Vēl pa diviem gūtiem vārtiem Nilam Kreicbergam, Oskaram Arājam, Elvijam Borovoskim, un vienus vārtus guva Emīls Kurzemnieks un Andis Ērmanis.

Tikmēr Lietuvas valstsvienībā Aidens Malašinsks ar septiņiem vārtiem bija rezultatīvākais, bet Valds Drabavičs pievienoja sešus vārtus.

Pēdējā savstarpējā mačā, kas notika Rīgas domes kausā, uzvaru pēcspēles metienu sērijā ar rezultātu 35:34 izcīnīja Latvijas handbolisti.

Latvijas handbolisti pēc uzvaras Rīgas domes kausa izcīņā pirmdien atsāka treniņus, lai sagatavotos Eiropas un pasaules čempionāta kvalifikācijas spēlēm.