Latvijas florbolisti pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā zaudē Čehijai

Latvijas vīriešu florbola izlase trešdien Helsinkos čempionāta ceturtdaļfinālā ar rezultātu 1:9 (0:1, 1:2, 0:6) zaudēja Čehijai.

2021. gada 8. decembrī 17:41

Tādējādi Latvijas izlase meistarsacīkstes turpinās ar cīņām par 5.-8.vietu. Nākamā spēle latviešiem būs piektdien pret Somijas – Slovākijas ceturtdaļfināla pāra zaudētājiem.

Spēles septītajā minūtē pēc ilgstoša uzbrukuma pretiniekus vadībā izvirzīja Čehijas superlīgas rezultatīvākais spēlētājs Adams Delongs. Otrie vārti tika gūti vien nākamā perioda piektajā minūtē, kad no vārtu priekšas precīzs bija Mikulāšs Krbecs.

Lai gan 24 sekundes vēlāk Kevins Šmits ar tālu un zibenīgu metienu vienus vārtus atguva, nepagāja ne pusotra minūte, kad Ondržejs Ņemečeks aizturētā soda laikā panāca 3:1. Trešā perioda ievadā latvieši mazākumā izniekoja lielisku uzbrukuma iespēju un pretinieki atbildēja ar otrajā minūtē gūtiem vārtiem, Čehijai vadību nostiprinot Filipam Langeram.

Pēc pusotras minūtes Mareks Benešs izmantoja Latvija vārtsarga kļūdu, bet turpmāko trīs minūšu laikā Langers un Lukāšs Pončuhārs panāca jau 7:1. Perioda otrajā pusē Benešs divreiz ieraidīja bumbiņu tukšos vārtos.