tv3.lv

Latvijas bokseris Mairis Briedis noslēdz līgumu ar TRU‑FIT

Latvijas fitnesa uztura un apģērba kompānija TRU-FIT un Latvijas profesionālais bokseris Mairis Briedis ir noslēguši ilgtermiņa sadarbības līgumu, tādejādi “TUR-FIT” sniedzot neatsveramu atbalstu esošā WBC Pasaules čempiona jostas obligātā pretendenta ceļā uz jaunām boksa virsotnēm.

2016. gada 28. jūnijā 13:06

“Esmu ļoti priecīgs, ka panākumiem boksa ringā līdzi nāk arī jaunas iespējas sadarboties ar kompānijām, kas ir gatavas atbalstīt mani personīgo mērķu sasniegšanā. Īpašs prieks ir par katru Latvijas kompāniju, kas cīnās par savu vietu tirgū un paralēli ir gatavi atbalstīt vietējos sportistus – te velku paralēles ar savu dzīves pārliecību, ka vienmēr vispirms ir jāatceras par savējiem,” uzsver Mairis Briedis, komentējot jauno sadarbību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“TRU-FIT ir fitnesa uztura un apģērba izplatītāji, kas jau kopš 2009. gada piedāvā saviem klientiem tikai augstākās kvalitātes produktus no Eiropas, ASV un Kanādas (līdz šim zināms kā Xpower). Latvijas kompānija regulāri atbalsta sporta sacensības, kā arī vietējos atlētus, kuri ar saviem panākumiem nes valsts vārdu plašajā pasaulē. Sadarbība ar Mairi Briedi Mums ir liels gods, jo sekojam viņa gaitām profesionālajā boksā kopš pašiem pirmsākumiem, un ar lepnumu atbalstīsim Mairi ceļā uz virsotnēm”, norāda TRU-FIT vadītājs Normunds Mucenieks.

“TRU-FIT mēŗkis ir sniegt cilvēkiem jaunas zināšanas par Fitnesa uzturu un veselīgu dzīvesveidu, un Mairi šī mērķa sasniegšanai redzam kā lielisku paraugu, lai nestu veselīgas attieksmes pret dzīvi aicinājumu sabiedrībā,” noslēdz Mucenieks.

Mairis Briedis ir WBC sudraba, IBF starpkontinentālās un IBA pasaules čempiona jostu ipašnieks un šābrīža WBC pasaules čempiona jostas obligātais pretendents. Profesionālā boksa portāla Boxrec reitingā Latvijas labākais bokseris, ierindojas 2.vietā starp pasaules labākajiem smagsvariem (līdz 90.7kg) un 20 aizvadītajās cīņās nav piedzīvojis nevienu zaudējumu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm