Labākie BMX frīstaileri un skeiteri Rīgā sacentīsies “Simple Session 2020” kvalifikācijā

“Simple Session” ir ekstrēmo sporta veidu festivāls, kas ziemas mēnešos tiek aizvadīts Igaunijas galvaspilsētā Tallinā.

2019. gada 25. novembrī 14:28

Savu daudzo pastāvēšanas gadu ietvaros šis pasākums mūsu kaimiņvalstī ir kļuvis par starptautiski atpazīstamu zīmolu un vienu no gada svarīgākajiem notikumiem ekstrēmo sporta veidu pārstāvjiem no visas pasaules.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

2020. gadā “Simple Session” svinēs savu 20 gadu pastāvēšanas gadadienu un Tallinā uzņems 180 sportistus no 35 pasaules valstīm.

Foto: SIMPLE SESSION

Simple Session aizvadīto 20 gadu ietvaros pulcējis ekstrēmo sporta veidu ikonas un zvaigznes no visas pasaules. Tallinā ciemojies gan skeitborda pionieris Tonijs Hauks (Tony Hawk), gan BMX frīstaila zvaigznes Mets Hofmans (Matt Hoffman) un mūžībā aizgājušais Deivs Mirra (Dave Mirra). 8. un 9. februārī Tallinā, Igaunijā viesosies vadošie skeitborda un BMX frīstaila sportisti no visas pasaules, to starp 12 X-Games zelta medaļu īpašnieks un titulētākais BMX frīstaila sportists Garets Reinolds (Garret Reynolds).

Grandiozajam notikumam par godu Rīgā, Latvijā tiks aizvadīts kvalifikācijas sacensības, kuru ietvaros tiks noskaidroti Latvijas pārstāvji “Simple Session 2020” sacensībām. Kvalifikācijas posmam par norises vietu izvēlēts Baltijā modernākais alternatīvo sporta veidu komplekss “The Spot” – tas ir unikāls projekts, kas 2800 m2 platībā iekārtots kādreizējās VEF instrumentu ražotnes telpās. Telpas renovētas un pielāgotas centra dažādajām sporta zonām, kas sevī ietver atsevišķas zonas ar batutiem un porolonu bedri, klinšu kāpšanas sienu, fiziskās sagatavotības treniņu zāli, kā arī “Simple Session” kvalifikācijas pašu nepieciešamāko – mūsdienu tendencēm atbilstošu skeitparku.

Foto: THE SPOT

“The Spot” centra direktors Einārs Lansmanis par gaidāmajām sacensībām izsakās ar lielu entuziasmu: “Simple Session ir svētki ekstrēmo sporta veidu piekritējiem visā pasaulē. Šo pasākumu katru gadu tiešraidē vēro vairāki miljoni sporta entuziastu. Mums “The Spot” centrā ir liels gods organizēt kvalifikācijas posmu šāda mēroga sacensībām. “The Spot” ir gan Baltijā nopietnākā alternatīvā sporta bāze, gan ekstrēmā sporta kultūras punkts. Attiecīgi uz kvalifikācijas pasākumu gaidām gan Latvijas labākos BMX freestyle braucējus un skeitbordistus, gan pamatīgu fanu pūli, kas jutīs līdzi un atbalstīs savus favorītus.”

“Simple Session” kvalifikācija The Spot centrā tiks aizvadīta 2 posmos – 6. decembrī norisināsies sacensības BMX freestyle “street” un “park” disciplīnās, savukārt 13. decembrī paredzētas skeitborda kvalifikācijas sacensības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

No Latvijas “Simple Session 2020” iespēju piedalīsies varēs izcīnīt labākais BMX freestyle sportists “street” disciplīnā, kurai raksturīgas tehniskas triku kombinācijas uz trepju margām un citiem pilsētvidi imitējošiem šķēršļiem. Ielūgumu piedalīties “Simple Session” iegūs arī pašmāju labākais BMX  freestyle sportists “park” disciplīnā, kura atpazīstama ar akrobātisku triku izpildīšanu lielā amplitūdā. Skeitborda sacensībās paredzēts pats lielākais kvalifikācijas vietu skaits – Latviju pārstāvēs 3 labākie skeitbordisti. Papildus viņiem ielūgumu jau saņēmis Madars Apse – pasaulē atzītākais skeitbordists no Latvijas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm