Kristaps Strods: Iedvesmojos no NTC treniņu sistēmas un cilvēkiem, ar kuriem kopā strādāju

Jau vienā no iepriekšējiem rakstiem stāstījām par NTC treniņiem, kuros pēc profesionālu treneru sagatavota treniņplāna trīs nedēļas tiek pildīti vingrinājumi, gatavojoties pasākumam “NTC Day”, kas risināsies 11. februārī “Arēna Rīga”. Šoreiz portāls Skaties.lv aprunājās ar allaž pozitīvo un smaidīgo sporta kluba “Veselības fabrika” treneri Kristapu Strodu. 

2017. gada 1. februārī 11:22

Pastāsti tiem, kuri vēl nezina, kas ir Nike + Training Club nodarbības?

Nike+ Training Club (NTC) ir grupu treniņu nodarbību stils, kas iedvesmots no pasaules vadošajiem atlētiem, ko viņi izmanto savos treniņos. Kopējo treniņu sistēmu ir izstrādājuši labākie Nike treneri, lai iedrošinātu cilvēkus trenēties pēc sabalansēta treniņplāna. Programma sniedz iespēju sistemātiski trenēties pēc dažādu stilu treniņiem – izturības, spēka un koordinācijas. Katrā nodarbībā akcents tiek likts uz vienu no 3 fiziskajām īpašībām, bet, protams, tiek paralēli trenētas arī pārējās, lai nodrošinātu pilnvērtīgu visa ķermeņa treniņu. NTC liek uzsvaru uz komandas darbu – treniņos tiek kombinēti individuālie vingrinājumi ar komandas un partneru vingrinājumiem. Vingrinājumos tiek izmantots savs ķermeņa svars, pildbumbas, hanteles.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ko Tev nozīmē vadīt Nike + Training Club nodarbības?

Jau vairākus gadus esmu NTC treneris un sadarbojos ar Nike Latvija. Nespēju iztēloties sevi citas firmas sporta ekipējumā. NTC nodarbības ir laiks, kad varu pilnībā izpausties gan kā treneris, gan atlēts. Visu laiku iedvesmojos no NTC treniņu sistēmas un cilvēkiem, ar kuriem kopā strādāju. Šī treniņu sistēma atbilst manai filozofijai – cilvēkam ir maksimāli jāattīsta visas fiziskās īpašības. Treniņu sistēma paredz arī vingrinājumus, kas ir kustībā dažādās plaknēs, dažādus lēcienus. Tu visu laiku jūties kā pasaules līmeņa atlēts. Un pats svarīgākais – visu laiku notiek cīņa ar sevi! Ir nemitīga vēlme pārspēt sevi, kļūt labākam! Un ne tikai fiziski.

Video

Nupat tika aizvadīta pirmā NTC treniņu nedēļa. Pastāsti par dalībnieku atsaucību un panākumiem!

Nike+Training Club izaicinājums notiek pirmo reizi Latvijā. Un uzreiz 3 nedēļas pa 4 treniņiem nedēļā. Sākumā nebijām pārliecināti par cilvēku gaidāmo atsaucību un aktivitāti. Bet šī nedēļa parādīja, ka gribētāju ir daudz. Visi treniņi bija ļoti labi apmeklēti. Katrā tika sasniegts maksimālais uzņemamais cilvēku skaits. Katrā treniņā tika likts uzsvars uz vienu fizisko īpašību – pirmdien tika strādāts vairāk uz koordināciju, otrdien izturību, ceturtdien uz spēku un piektdien uz izturību un koordināciju. Treniņi tika saplānoti tā, lai dalībnieki varētu pilnvērtīgi atjaunoties un tikai progresēt. Protams, piektdienā bija jūtams sagurums, bet visi joprojām bija apņēmīgi un enerģiski. Ļoti daudziem dalībniekiem nebija pieredzes ar šāda tipa treniņu sistēmu. Mums – treneriem – bija iespēja ar to iepazīstināt un parādīt, ka šī nodarbība spēj pilnvērtīgi un funkcionāli attīstīt cilvēka fiziskās īpašības. Un ne tikai fiziski, bet arī mentāli. Esam “kaujinieciski” noskaņoti nākamajām divām nedēļām. Tiekamies treniņos!

Video

Nike+ Training Club izaicinājums notiek 3 nedēļas no 23. janvāra līdz 10. februārim pēc profesionālu NTC treneru sagatavota treniņplāna. Pievienojies arī Tu sporta klubā “Veselības Fabrika”!

Treniņi notiks 4 reizes nedēļā:
Pirmdienās – 18.00
Otrdienās – 20.00
Ceturtdienās- 18.00
Piektdienās – 18.30

Pietiek vingrināties! Sāc trenēties!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm