tv3.lv

Ķibermanis un Melbārdis otrajā braucienā zaudē pjedestālu

Latvijas bobslejistu Oskara Ķibermaņa un Oskara Melbārža divnieku ekipāžas sestdien ieņēma attiecīgi piekto un sesto vietu dabīgā ledus trasē Sanktmoricā notiekošā Pasaules kausa piektā posma sacensībās, lai gan pēc pirmā brauciena abi latvieši bija dalītā trešajā pozīcijā.

2017. gada 21. janvārī 16:54

Ķibermanis ar stūmēju Matīsu Mikni aizvadīja teicamu pirmo braucienu, Sanktmoricas trasi veicot vienā minūtē un 5,70 sekundēs, tobrīd tikai par vienu sekundes simtdaļu atpaliekot no Frančesko Frīdriha ekipāžas, bet vēlāk viņus apsteidza arī Johaness Lohners, kurš latvietim bija 0,30 sekundes priekšā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tiesa, pēdējo vārdu pirmajā braucienā teica Melbārdis un Arvis Vilkaste, kuri pirmajā braucienā uzrādīja identisku laiku ar Ķibermaņa ekipāžu. Savukārt otrajā braucienā latvieši trases beigu daļā zaudēja savas pozīcijas un divu braucienu summā palika bez goda pjedestāla.

Par uzvarētāju kļuva vācieša Lohnera divnieks, kurš otrās vietas ieguvēju Frīdrihu divu braucienu summā apsteidza par 0,28 sekundēm. Tikmēr trešo vietu izcīnīja amerikānis Stīvens Holkombs, kurš atpalika 0,67 sekundes.

Divas sekundes simtdaļas no goda pjedestāla atpalika vācietis Niko Valters, bet vēl četras simtdaļas lēnāks bija Ķibermanis. Turpat aiz Ķibermaņa bija Melbārdis, kurš no sava komandas biedra atpalika sekundes simtdaļu. Savukārt Žaļims un stūmējs Jānis Jansons divu braucienu summā uzvarētājam zaudēja 1,14 sekundes, kas viņam deva desmit pozīciju.

Pasaules kausa kopvērtējumā divniekiem līderis ar 896 punktiem ir Dienvidkorejas pilots Vons Jondžons, kurš šoreiz bija astotais. Tikmēr Ķibermanis ar trīs posmos izcīnītiem 584 punktiem pakāpies 12.vietu, Žaļims ar 480 punktiem ir 15.pozīcijā, bet Melbārdis ar 296 punktiem tagad atrodams 23.vietā.

Sezonas pirmajos divos posmos Ziemeļamerikā Latvijas ekipāžas nepiedalījās, bet šogad ļoti veiksmīgi divnieku sacensībās startējis Ķibermanis, kurš vispirms izcīnīja trešo vietu Pasaules kausa trešajā posmā, pirmoreiz kāpjot uz goda pjedestāla, bet pirms nedēļas tika pie trešās vietas Vinterbergas etapā, kas vienlaicīgi bija arī Eiropas čempionāts. Tāpat pēdējos divos etapos divnieku sacensībās desmitniekā bijis arī Žaļims, bet olimpiskais medaļnieks Melbārdis šosezon startējis tikai vienā Pasaules kausa etapā un pagaidām ar augstiem rezultātiem vēl nav izcēlies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Melbārdis Sanktmoricā startē jau otro nedēļu pēc kārtas, jo pagājušajā nedēļā viņš šajā trasē guva trīs uzvaras Eiropas kausa ietvaros.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm