tv3.lv

Karro: Vēl ļoti daudz jāstrādā, lai varētu cīnīties par augstākajiem rezultātiem

Vienam no vadošajiem Latvijas motokrosa braucējiem Matīsam Karro pēc savainojuma izārstēšanas vēl ir ļoti daudz jāstrādā, lai varētu cīnīties par augstākajiem rezultātiem, sportista preses pārstāvji citē viņa teikto.

2016. gada 28. jūnijā 14:14

Pirms jaunās sezonas Karro iedzīvojās nopietnā ceļgala traumā, apritē atgriežoties maija beigās, kad pasaules čempionāta posms norisinājās Spānijā. Tiesa, latvietis neilgi pirms šī posma treniņā sasita elkoni, tāpēc piedalījās tikai treniņbraucienos, bet sacensībās atgriezās iepriekšējā nedēļas nogalē, kad posmā Itālijā viņam neizdevās sasniegt finišu nevienā no abiem braucieniem.

“Pirms šīm sacensībām aizvadīju treniņus Beļģijā, kur bija lietains un samērā auksts laiks, taču Itālija mūs sagaidīja ar lielu karstumu. Brīvajos treniņos bija nelielas problēmas ar motociklu, kas liedza pabraukt ātrāk. Kvalifikācijas treniņā izdevās uzrādīt diezgan labu apļa laiku, ņemot vērā, ka šī man bija atgriešanās pasaules čempionāta apritē. Tiesa, kvalifikācijas braucienā mani piemeklēja neveiksme, jo otrajā līkumā pēc starta viens no konkurentiem spēcīgi ieskrēja man sānos un salocīja bremzes. Biju spiests apstāties, lai kaut ko darītu lietas labā, taču pēc pāris apļiem bremzes pazuda un man nācās izstāties,” pauda Karro, kurš šosezon pārstāv 24MX Honda komandu.

Šī Karro pasaules čempionātā bija atgriešanās pēc vairāk nekā pusotra gada pārtraukuma.

Latvijas motobraucējs pirmajā braucienā startēja kā viens no pēdējiem, taču pēc starta viņš bija pakāpies uz aptuveni 20.vietu, par ko arī cīnījās.

“Šoreiz fiziski bija ļoti grūti braukt, ko iespaidoja gan lielais karstums, gan arī lielā pauze, tāpēc pēc pāris apļiem pieņēmu lēmumu nobraukt malā, lai neiedzīvotos kritienā vai kādā savainojumā,” atklāja Karro. “Otrajā braucienā starts padevās daudz labāks, jo tobrīd cīnījos jau par pirmo desmitnieku. Diemžēl nedaudz vēlāk vienā no līkumiem noslāpa motocikls, kuru ilgi nevarēju piekurbulēt. Kad atsāku braukt, biju pazaudējis ritmu un ātrumu, kā arī konkurenti mani jau bija apdzinuši par pusapli. Nedaudz vēl pabraucu, bet tad pieņēmu lēmumu braukt malā.”

Tomēr, par spīti tam, ka braucējs nefinišēja nevienā no braucieniem, Karro ir priecīgs atgriezties pasaules čempionāta sacensībās.

“Šajā posmā sapratu, ka man vēl ļoti, ļoti daudz jāstrādā, lai varētu braukt un cīnīties par tiem augstākajiem rezultātiem. Tagad esmu gatavs vēl vairāk trenēties, jo uz nākamajiem posmiem gribas atgriezties daudz labākā līmenī,” apņēmīgs ir Karro.

Iepriekšējā sezonā Karro pārstāvēja Anglijas komandu MVR-D Honda, ar kuru piedalījās sacensībās Lielbritānijā un Baltijā, bet sacīkstēs Latvijā viņš pārstāvēja MX Moduls vienību. Pērn pasaules čempionāta posmos latvietis nestartēja.

Savukārt 2014.gadā Karro aizvadīja veiksmīgāko sezonu karjerā, jo latviešu braucējs pasaules čempionātā prestižākās MXGP klases kopvērtējumā izcīnīja augsto 13.vietu.

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm