tv3.lv

Kā ASV starp pasaules labākajiem veiksies mūsu riteņbraucējiem?

Šonedēļ Viasat Sport Baltic piedāvā pasaules čempionātu riteņbraukšanā, kas notiek Amerikas Savienotajās Valstīs, Ričmondā, Virdžīnijā. Latviju šā gada čempionātā pārstāv kopumā septiņi sportisti – Lija Laizāne dāmu elitē, juniors Ēriks Toms Gavars, Krists Nelainds U23 ieskaitē, kā arī elites vīri Gatis Smukulis, Aleksejs Saramotins, Andžs Flaksis un Toms Skujiņš. Baudi riteņbraukšanu tikai Viasat Sport Baltic kanālā!

2015. gada 25. septembrī 15:19

Pasaules čempionāta riteņbraukšanā pirmajās dienās jau sadalīti pirmie medaļu komplekti, taču aizraujošākās sacensības vēl tikai priekšā. Trešdien Ričmondā paredzēti atlikušie braucieni individuālajās sacensībās, bet pēc brīvdienas ceturtdien – juniori, jaunieši un elite aizvadīs grupu braucienus, kas ir čempionāta kroņa disciplīna. Īpašu tieši čempionātā to padara fakts, ka ļoti, ļoti reti sacensībās uzvar par favorītiem uzskatītie sportisti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēteris Siksnis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

“Gandrīz pēc 30 gadu pārtraukuma ASV notiekošais čempionāts Starptautiskajai Riteņbraukšanas savienībai licis domāt un runāt par atlases noteikumiem uz šīm sacensībām turpmāk. Proti, lielo izmaksu dēļ uz šo čempionātu nav ieradušās vairākas kvalifikāciju izpildījušās valstis, bet to sportistiem atvēlētās kvotas nu ir palikušas tukšas. Vairākas valstis, tostarp arī Latvija, līdz ar to nevar piedalīties ar vairākiem sportistiem. Pašlaik Ričmondā par šīm problēmām tiek runāts, taču risinājums būs pēc čempionāta. Latviju šī gada čempionātā pārstāv kopumā septiņi sportisti: Lija Laizāne dāmu elitē, juniors Ēriks Toms Gavars, Krists Nelainds U23 ieskaitē, kā arī elites vīri Gatis Smukulis, Aleksejs Saramotins, Andžs Flaksis un Toms Skujiņš.”

Pasaules čempionāts riteņbraukšanā kanālā Viasat Sport Baltic:

Piektdien:

21:55 Vīrieši U23. Grupas brauciens

Svētdien:

02:00 Sievietes. Elite. Grupas brauciens

21:20 Vīrieši. Elite. Grupas brauciens

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm