tv3.lv

Indijas sieviešu treka vadošā riteņbraucēja apsūdz treneri par seksuālu uzmākšanos

Indijas nacionālās sieviešu treka riteņbraukšanas treneris Radženda Kumars Šarma apsūdzēts par seksuālu uzmākšanos vienai no vadošajām valsts sprinterēm, trešdien paziņoja Indijas Sporta un jaunatnes lietu ministrija (SAI).

9. jūnijā 15:28

Vārdā neminēta riteņbraucēja paziņojusi, ka komandas treneris Šarma mēģinājis “ar spēku” piespiest gulēt kopā ar viņu viesnīcas numurā treniņnometnes laikā Slovēnijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

SAI, balstoties uz sportistes paziņojumu, trešdien atbrīvoja Sarmu no amata un lika visai komandai priekšlaicīgi atgriezties no treniņnometnes Slovēnijā atpakaļ Indijā.

“Viņš teica, ka man jāuzvedas kā viņa sievai, jo viņš mani ļoti mīl un vēlas, lai es būtu viņa sieva,” trešdien laikrakstā “Indian Express” citēta riteņbraucēja. “Biju ļoti nobijusies un pamatīgi noraizējusies par savu dzīvību un veselību.”

Tāpat sportiste norādīja, ka treneris draudējis iznīcināt viņas karjeru, atskaitīt no sporta akadēmijas un panākt, ka viņa “tirgos dārzeņus uz ceļa”.

“Sportistes apgalvojumi ir atzīti par patiesiem,” teikts SAI paziņojumā, piebilstot, ka līgums ar Šarmu tika lauzts ar “tūlītēju iedarbību”.

“Komiteja turpinās detalizētu lietas izmeklēšanu un iesniegs gala ziņojumu, norāda SAI.

Indijas riteņbraucēju komanda nometnē Slovēnijā ieradās, lai gatavotos Āzijas treka riteņbraukšanas čempionātam, kas šomēnes norisināsies Deli.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm