tv3.lv

Ikauniece‑Admidiņa cer, ka olimpiskais ciemats jau drīzumā būs pabeigts

Riodežaneiro olimpiskajā ciematā pagaidām joprojām ir daudz nepilnību, tomēr nedēļas beigās viss beidzot varētu būt vērsts uz labu, pauda pagājušā gada Latvijas labākā sportiste Laura Ikauniece-Admidiņa.

2016. gada 27. jūlijā 16:16

Pagājušā gada pasaules vieglatlētikas čempionāta bronzas medaļas ieguvēja septiņcīņā uz Riodežaneiro devās pirmdien un pašlaik ir viena no trim Latvijas sportistiem, kas jau dzīvo daudz kritiku saņēmušajā olimpiskajā ciematā.

“Varu teikt to, ka [pirms četriem gadiem] Londonā dzīvošana bija labāka salīdzinājumā ar šejieni. Vizuāli no ārpuses viss ir skaisti, bet, piemēram, mums nav siltā ūdens dušā, bet citiem – podā nav ūdens,” atklāja Ikauniece-Admidiņa, stāstot, ka pašlaik “viss vēl ir putekļains”. “Domāju, šīs nedēļas laikā viss būs un tiks vērsts par labu.”

Kā stāstīja sportiste, viņa arī apmeklējusi trenažieru zāli, kas esot ļoti laba.

Olimpiskais ciemats tika atvērts pagājušajā svētdienā, bet jau pāris stundu vēlāk Austrālijas izlases vadība paziņoja par tā boikotu. Kā secināja Austrālijas delegācijas pārstāvji, problēmu vidū ir bloķētas tualetes, tekošas caurules, nokarājušies vadi, kāpņutelpas bez apgaismojuma un vienkārši netīrība.

Tiesa, trešdien arī Austrālijas atlēti beidzot ievācās olimpiskajā ciematā, delegācijas vadībai secinot, ka veikts “milzīgs” progress.

Pēc Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) sniegtās informācijas, no mūsu valsts sportistiem pašlaik olimpiskajā ciematā dzīvo burātāja Ketija Birzule, septiņcīņniece Ikauniece-Admidiņa un stenda šāvējs Dainis Upelnieks.

Riodežaneiro olimpiskās spēles notiks no 5. līdz 21.augustam. Latvijas izlases pieteikumā dalībai sacensībās ir 34 sportisti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm