tv3.lv

IFBB Pasaules “Fit Model” čempionātā Rīgā zeltu izcīna Samanta Balode!

Latvijas galvaspilsētā Rīgā aizvadītajā sestdienā noslēdzās IFBB Pasaules “Fit Model” čempionāts, kurā piedalījās labākās sportistes no astoņām valstīm.

2018. gada 26. oktobrī 20:08

41 sportiste no 8 dažādām Eiropas valstīm – Latvijas, Krievijas, Ukrainas, Polijas, Igaunijas, Somijas, Lietuvas un Baltkrievijas piedalījās sacensībās, kurās vadoties pēc IFBB noteikumiem, sportistes tika iedalītas trijās auguma kategorijās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kopējais uznācienu skaits bija četri raundi, kur divos no tiem skatītāji redzēja tikai labākās sešas sportistes jeb finālistes. Labākās pasaules sportistes demonstrēja tiesnešiem un skatītājiem ne tikai savas teicamās ķermeņa formas, bet arī sievišķību un grāciju uznāciena raundā vakarkleitās, kas arī tiek vērtēts no tiesnešu puses un apburošus vizuālos stilus. Skaisti un fascinējoši peldkostīmi, izsmalcinātas vakarkleitas, skatuves grims un frizūras – visi šie komponenti uzsver dalībnieču dabisko skaistumu un pievilcīgos augumus.

Godalgoto vietu ieguvēji:

Fit model – 163 cm:

1.vieta – Samanta Balode (Latvija)

2.vieta – Irina Kuzņecova (Krievija)

3.vieta – Marina Šuktomova (Krievija)

Fit model – 168 cm:

1.vieta – Anastasija Lukšinova (Krievija)

2.vieta – Jekaterina Taraskina (Latvija)

3.vieta – Akvile Judzinskīte (Lietuva)

Fit model + 168 cm:

1.vieta – Olga Sibanova (Igaunija)

2.vieta – Marina Polapa (Ukraina)

3.vieta – Anželika Moisejenko (Krievija)

Pēc katru kategoriju uzvarētājas nominēšanas, notika cīņa par absolūtās turnīra čempiones titula noteikšanu. Pirmā vēsturē Pasaules absolūtā uzvarētāja fit model kategorijā kļuva Anastasiia Lukšinova no Krievijas. Latvijas sportistei Samantai Balodei pietrūka tikai viens punkts līdz šim augstajam titulam.

Apsveicam Latvijas sportistes Samantu Balodi un Jekaterinu Taraskinu, attiecīgi ar zelta un sudraba medaļām! Latvijai godpilnā otrā vieta komandu vērtējumā, uzreiz aiz Krievijas!

Sporta pasākums tradicionāli norisinājās “STUDIO69” koncertzālē, kas ir arī sacensību ģenerālsponsors. Pasākumu organizēja Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija (IFBB Latvija), prezidentes Kristīnes Vederņikovas vadībā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm