tv3.lv

"Ghetto Games” festivāls Ventspilī sacensības organizēs jaunajās olimpisko spēļu disciplīnās

No 27.-29. jūlijam Ventspilī jau septīto gadu notiks viens no vērienīgākajiem ielu sporta un kultūras starptautiskajiem festivāliem Eiropā “Ghetto Games festivāls Ventspilī”, kurš norisināsies nu jau olimpisko spēļu oficiālajā programmā iekļauto sporta veidu disciplīnās – BMX frīstailā, 3×3 basketbolā, kā arī SUP (stand up paddle boarding), kas pretendē uz iekļaušanu Parīzes olimpisko spēļu sacensību programmā.

2018. gada 26. martā 19:05

“Ghetto Games” organizatori šā gada festivāla ietvaros ies kopsolī ar Latvijas Olimpisko komiteju, Latvijas Riteņbraukšanas federāciju, Latvijas Basketbola savienību un Latvijas Sērfošanas un SUP federāciju, lai nākamajos gados popularizētu BMX frīstaila, SUP un 3×3 basketbola disciplīnas kā olimpiādes jaunpienākušos sporta veidus un gatavotu jaunos sportistus potenciālajam startam Tokijas un Parīzes olimpiskajās spēlēs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šī gada festivāla galvenais kulminācijas notikums būs prestižās FIBA 3×3 Pasaules tūres kvalifikācijas posms “Ghetto Basket Ventspils Challenger”, kas pulcēs 16 spēcīgākas basketbola komandas. Šajā sezonā FIBA 3×3 Pasaules tūres kvalifikācijas posmi tiks organizēti Korejā, Ķīnā, Malaizijā, Krievijā, Austrālijā, Nīderlandē, Kiprā, Lietuvā, Horvātijā, Rumānijā, Itālijā, Slovēnijā, Vācijā un Latvijā – Ventspilī.

“Ghetto Games” ir Latvijā lielākā jauniešu ielu sporta un kultūras kustība, kura pulcē 10 000 dalībnieku no visas Latvijas. 2018. gadā “Ghetto Games” atzīmē savu desmito sezonu un šogad Eiropas Savienības līdzfinansētās programmas “Erasmus+ Sports” ietvaros ir uzsākusi starptautisko sadarbību, lai dalītos pieredzē un metodēs par to, kā caur ielu sporta veidiem un kultūru iespējams  strādāt ar jauniešiem no dažādiem sociālajiem slāņiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm